Royal Enfield Continental GT (2021)

Vlastník MilanTST
Vloženo 15.8.2021
Aktualizováno 17.9.2023

Ta motorka mě prostě vzala svým vzhledem a jednoduchostí.

Triumph Thruxton R: moc elektroniky a peněz. :-)

První dojmy - Před koupí jsem měl možnost si několikrát moto půjčit na RE akcích, takže jsem věděl do čeho jdu. Najeto kolem 2000 km. Zatím jen samá pozitiva. Na této motorce se nejen dobře jezdí, ale krásně se na ni kouká.:-)

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoli kdo má rád tenhle styl. :-)

Doplňky na motorce - Zrcátka, rolny, jednomístné sedlo, výfuky Zard.

Před koupí jsem měl možnost si několikrát moto půjčit na RE akcích, takže jsem věděl do čeho jdu. Už mám najeto kolem 2000 km. Na moto zatím pár doplňků jako zrcátka, rolny, jednomístné sedlo, laděné výfuky Zard..Výměna původních indických pneu za pneu AVON ROADRIDER MK2.Moto pěkně jede, řadí, slušně brzdí a navíc vypadá dost dobře. Vždycky když někde zastavím přijde někdo kouknout a pokecat.

Nově namontovány zadní tlumiče Öhlins. motorka dost podstatně změnila svoje chování při větších rychlostech a hlavně v zatáčkách, žádné houpání jen klid a stabilita

Přes zimu dostal RE nový vzduchový filtr od KN a originální přední štítek.

23. 4. 2022
Namontován kit od Öhlins pro přední tlumiče. Už po prvním svezení se motorka při brzdění daleko míň potápí.
Dále namontována krovka na zadní část sedla.

24. 9. 20022
Namontovány Andreani cartridge do předních vidlic. Další posun ve zlepšení jízdních vlastností RE. Nejen že se motorka při brzdění nepotápí, ale i daleko líp žehlí nerovnosti vozovky.

Najeto 11400 km.

17. 9. 2023
Nazutá už několikátá sada pneu AVON. Výlety, srazy a na tachometru už jsem přeskočil číslovku 17000 km. Zatím žádné větší technické komplikace. Royal dělá jen radost. :-)

Hansell
Hansell napsal 06.08.22 v 20:01 10b.

Čau kamaráde, taky se mi GTčko líbí, ale já jsem na ni moc velikej.

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 08.02.22 v 10:10 10b.

Krásný stroj, zajímavé informace.

Hooorus
Hooorus napsal 27.10.21 v 09:35 10b.

Paradni. Pujcil sem si taky na 2 hodky od RE Brno. Moc dobre vedi co delaji ze to lidem pujcuji. Kdybych uz nemel doma 35Kw motorku, tak bych ji taky bral.

nexus
nexus napsal 26.09.21 v 14:49 10b.

nádherná

Goodji
Goodji napsal 17.08.21 v 12:55 10b.