Suzuki GSX-R 1000 (2010)

Vlastník Notz
Vloženo 12.8.2021
Aktualizováno 12.8.2021

Věta první: Prostě SuperBike Suzuki GSX-R1000. Věta druhá: Parádní motorka, která se prudkým otočením plynu stává nehravou bestií, která chce víc a víc.

Yamaha FZ1 N: Prostě u mě vyhrál supersport.

První dojmy - První projetí bylo takové strachuplné... "Pozor, abych to někde nesložil". Po kratším osahání a seznámení se, motorka se super výkonem, poměrně pohodlným sedlem a krásným designem. Motorka padla do ruky během chvíle, také sem během chvíle zjistil, že není vhodná na řádění do města :D S motorkou jsem maximálně spokojen.

Z předchozí Suzuki GSX-R600 K4, kterou jsem měl, pro mě byla Suzuki GSX-R1000 jasná volba :D ... Hele kecám, jasná volba to nebyla, bylo to asi půl roku čekání a hledání a následné rozhodnutí "kterou". No protože jsem na celokapotované mašiny, tak jsem nejspíš nemohl vybrat jinak.

Pokud mám už něco najeto? No něco málo to bude. Žádná sláva, asi 15000km na třech strojích, nepočítám skůtry, bylo by to trochu vyšší :) . Hodnotit a srovnávat jízdní a technické vlastnosti motky si radši netroufnu, neboť nemám tolik zkušeností s jinými, lepšími nebo horšími, stroji.

Kde se motorka cítí nejlépe? Samozřejmě, že na dokonale vyžehlené silnici, nebo okruhu ... No zajezdit se s ní dá dobře i na běžné silnici mimo město. Nejhorší budou klasické české silniční lepenice s mezerami a štěrkem. Terén? Jen pro opravdové dobrodruhy :D

Na této motorce se dá i trochu pocestovat, to už ale záleží, jak je kdo vybaven. Jel jsem na ní asi 400km výlet se třemi zastávkami a byl jsem spokojen, pravda trochu zničen, ale spokojen. Běžně jezdím projížďky na vzdálenost asi 100km.

jps13
jps13 napsal 17.08.21 v 12:26 10b.

Nádherná mašinka-SUPER za jedna.

Karlos31
Karlos31 napsal 13.08.21 v 08:27

krása, dřív můj sen, opatrně

Paulano
Paulano napsal 13.08.21 v 07:35 10b.

NiLu
NiLu napsal 12.08.21 v 21:16 10b.

Nádherné Gixerko, přeji jen samé šťastné km v sedle.

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 12.08.21 v 18:56 10b.

Parádní