Suzuki AN 200 Burgman (2012)

Vlastník kajic
Vloženo 11.8.2021
Aktualizováno 28.8.2022

Rychlé a pohodlné přibližovadlo pro cestu hlavně do práce.

Suzuki AN 400 Burgman: Nakonec zvítězila zajímavá nabídka na Burgmana AN 200.

První dojmy - U mě zavládla spokojenost, pro dojíždění do práce (25 km) dostatečně živá a přitom úsporná (spotřeba okolo 3l). Jediné co mě vadilo byl posed. To jsem vyřešil výměnou sedla za sedlo z novějšího modelu, které již nemá opěrku, takže nyní si již mohu pohodlně natáhnout nohy.

Doplňky na motorce - Vyšší turistické plexi, kufr Kappa o objemu 35 litrů, sedlo z novějšího typu (bez opěrky)

Volba na tento stroj padla víceméně náhodou, původně jsem měl v plánu koupit Burgmana 400, ale pak jsem objevil inzerát na dvoustovku s rokem výroby 2012 v dobrém stavu s rozumným nájezdem (16000 km) i cenou a bylo rozhodnuto. Alespoň dvoustovku jsem chtěl proto, protože mám doma jediný papíry na velké moto. Po najetých cca 3000 km stále vládne spokojenost, dostatečné pohodlí, výkon tak akorát, zadní duální brzda pro město většinou stačí a když je potřeba v kombinaci s přední je brždění jisté. Spotřebu mám okolo 3 litrů, zatím bez poruchy. Po důkladné prohlídce po koupi byl dělán již jen běžný běžný servis (oleje, filtry, svíčka) a preventivně jsem vyměnil spojku a řemen.

Do města dle mého v pohodě, mimo město na dobrých komunikacích také, ale rychlosti nad 80 km/h už nejsou moc příjemné. Na špatných komunikacích je jízda i díky malým kolům 13 a 12 palců dost nepříjemná, ale dá se vydržet