Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník Ségra2
Vloženo 10.8.2021
Aktualizováno 10.8.2021

Moje druhá, přechod na cestovní silničku či silniční ... Prostě univerzální motorku, co zvládá i drobné enduro trasy a nikdy nezklamala. I po delší pauze startuje na první dotek.

První dojmy - První jízda rovnou do města, nezvykle citlivá přední brzda, změna těžiště a vůbec, je to prostě jiné, ale souhra byla rychlá. První jízdy celkem extrém, plné město, bouřka i cesta, spíš necesta :-). Zde se plně hodily zkušenosti z endura.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro začátečníka úplně v pohodě, ale i pro náročnějšího jezdce není úplný outsider.

Doplňky na motorce - Jenom kufr a ten velikostně dostačuje a samozřejmě tankvak.

Univerzální pohodlná motorka, chcete si natáhnout nohy, prosím, stoj ve stupačkách, není problém a zalétnout proti větru, taky zcela dovolí. Trochu tvrdší spojka a rychlosti rychle nasázené, tichá, ale zase nebudí tolik pozornosti. Neměnila bych, dobrá volba.
Dívala jsem se po cestovní silničce a tahle mi padla do oka a samozřejmě doporučení.

Jízda je super, je to i o obutí, nově letos Metzeler 6-ková řada, snad se nepletu
A spokojenost. Motor je držák Já ji prostě nemám co vytknout. Ostřejší přední brzda, ale zvykla jsem si poměrně rychle. Poruchy 0, spotřeba? Absolutně netuším, na co jezdí, ale s přehledem do 5l, taky záleží na stylu a tyto výletu. Baťůžky nevozím

Samozřejmě se nejlépe cítí na silnici, běžné, terén moc nemusí, ale od toho je to silniční. S ohledem na to, kolik jsme toho už spolu zažily, asi není problém trochu toho terénu, prostě to zvládá.

Výborně, není ji co na delších cestách vytknout.