Yamaha XV 1700 Road Star (2004)

Vlastník Martasxv1700
Vloženo 10.8.2021
Aktualizováno 3.5.2022

Pěkná mašina. Prakticky bezúdržbová, hooodně pohodlná oproti Kawasaki ZXR-750 :)

Kawasaki VN 1500: V krámě ji zrovna neměli, a Yamaha je vzducháč.

První dojmy - Naprosto famózní bomba zvuk díky otevřeným výfukům, a nízko položené stupačky (nutná opatrná jízda do zatáček)

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtěj jednoduchý spolehlivý stroj, a nevyžadují moc výkon a má super zvuk. Není to žádnej trhač asfaltu. Doporučil bych ho důchodcům třeba :-D

Doplňky na motorce - Žlutá retro fólie na originálních předních přídavných světlometech, a lehce kouřová na tom zářivě bílým zadním světle, jiná řídítka, samozřejmě výfuky..přídavné stupačky,

Hned jsem vyhodil naprosto odpudivé a trapné plexisklo a prodal ho, a vyměnil jsem řídítka za nižší a širší. Výkon motoru není nic extra (pro srovnání je na zrychlení totožná jako 1100Virago), do zatáček jde dobře, ale nesmírně ji limitují v náklonu nízko uložené stupačky (malinko pomohlo přitvrzení zadní pružiny skoro na max), jo a ještě drobnost..ta řadička je uplně debilně řešená, nejde nastavit zvlášť sklon na patu. (všiml jsem si že tenhle průser v průběhu výroby odstranili a novější modely už mají řadičku rozdělenou na dvě půlky a lepší tvar pro patu) .. Celé osvětlení vpředu jsem posunul o pár cm vejš, aby rolka nenarážela při propružení o blatník a i to tak líp vypadá.

žižala.
žižala. napsal 17.08.21 v 19:31 10b.

Parádní strojovna.

Bery1
Bery1 napsal 11.08.21 v 20:27 10b.

Dobrej stroj

Čadil
Čadil napsal 11.08.21 v 16:54 10b.

bandit12
bandit12 napsal 11.08.21 v 15:42 10b.

Drsnej stroj

pkkaca
pkkaca napsal 11.08.21 v 00:53 10b.

Pořádnej stroj