BMW R 1250 GS Adventure (2020)

Vlastník lookes
Vloženo 10.8.2021
Aktualizováno 7.12.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

marin35
marin35 napsal 17.08.21 v 20:53

Tak BMW asi fakt dobrý, to vědí všichni, jen jsem trochu zmatený.
Triumph tiger 1200 desert a XCA jsou vedeny v recenzích fundovaných evropských redaktorů jako plnohodnotný konkurent pro rok 2020 co elektronického podvozku se týká a přitom nejde o kopii. Náklonové ABS snad dokonce měli Angláni ještě dříve. A elektrický kšilt mám na Tigerovi už taky. A určitě nesouhlasím, že je jen pro velké postavy, to je fakt kravina.
Ale jinak samozřejmě v mnoha ohledech BMW udalo směr velkých cestovních endur, tak ať slouží

Paulano
Paulano napsal 17.08.21 v 14:35 10b.

TonySK
TonySK napsal 16.08.21 v 15:37 4b.

Ak to tak naozaj myslíš, ako to píšeš, tak no comment. Ale pre ostatných, ktorí budú čítať tieto ódy, píšem môj názor. Na najnovsom BMW R 1250 GS Adventure som nedávno urobil 1500 km a bol som veľmi rád, že ju vraciam do požičovne. Najväčší problém sú vibrácie. Vibrácie od motora do stupaciek, do sedla, do riaditok, do pačok, so zadného kufra a chrbta mojej manželky. Tie vibrácie sú veľmi nepríjemné a sú v každých otáčkach. Normálne z toho brnia prsty, takže sa na packach nedajú dlhodobo držať. Ja som zvyknutý držať prsty na brzde a na spojke, ale po čase mi tak brneli, že som ich musel držať. Po pár minútach jazdy som sa zľakol, že som spodkom niečo chytil na ceste. Ale zistil som, že na nerovnostiach to 'iba' klepe centrálny stojan zospodu do rámu a stupaciek. Je tam ešte kopec iných vecí, ktoré ma mierne iritovali (totálne nezmyselný systém tlacitok a ovládacieho kolieska len napr. na jednoduché zapnutie vyhrievania, nie ideálna poloha nôh, nie veľmi intuitívne ovládanie tempomatu, OTRAVNÉ keyless otváranie a zatváranie nadrze, ktoré má naozaj vytacalo pri každom tankovani)... Skratka som bol veľmi rád, že ju vraciam. No a teraz poďte do mňa.

PAVY
PAVY napsal 15.08.21 v 20:03 10b.

Angel1
Angel1 napsal 14.08.21 v 08:54 8b.

Concorde mezi letadly. Blackbird mezi stíhačkami. F1 mezi auty. Sršňovými slovy: " ... až zbytečně dokonalá motorka." Jízda na ní je motosex.

Asi se umlátím smíchy. Určitě máš i ponožky se znakem vrtule...

dydzej
dydzej napsal 14.08.21 v 08:41 8b.

Gratuluji ke splněnému snu, chápu nadšení pro vrtulovou věc, ale vysvětli mi proč na začátku píšeš o nespolehlivosti 800GS:
Osma je skvělej stroj. Ovladatelnej, prostupnost terénem nejvíc, těžiště dole, krásná, nežere, asi bych neměnil, kdybych mohl říct, že je i spolehlivá. Nemůžu. Ta moje bejvalka se zadrhla. Odešly obě čerpadla oleje a motor se začínal přidírat. Jemné klepání v motoru a pilinky v oleji, a bylo po sezóně.
----
A na konci zas pěješ ódy :
Začal jsem na 650 nedám na ní dopustit. Sezóna a půl na 800 a teď tenhle mastodont, co padá přímo na válce motoru :o( a co se změní na ovladatelnou 650 jakmile se rozjedete s pohodlím jako v autě. Každá z nich je o sto procent lepší než předešlá. Každá z nich je lepší než jiné značky ve své třídě.
To zní potom jako hulení dobrýho modelu

PallkoXR
PallkoXR napsal 13.08.21 v 21:53 10b.

Pekne napísané, pre mňa je GSo ako autobus,v bode A nastúpiš a v bode B ( a je jedno či po hodine dvoch piatich ) proste vystúpiš oddýchnutý

Pivko
Pivko napsal 13.08.21 v 16:52 9b.

Dobrá trefa do černého . Ať dlouho slouží .

Tiboon
Tiboon napsal 13.08.21 v 13:59

skvely a ctivy

steve2
steve2 napsal 13.08.21 v 13:59 6b.

Gratulace k novému stroji. Jen Ti přeji ať nepotkáš 15 let starou Hayabusu nebo Black Birda, to by Ti mohlo trochu pokazit Tvoje myšlenky o tom jakého máš Concorda a F1 !

Kejs
Kejs napsal 12.08.21 v 20:35 10b.

Super recenze. Ať dělá radost.

DejvGSR
DejvGSR napsal 11.08.21 v 18:22 10b.

Pěkná a opravdu nadšená recenze. Toho módu se neboj, zas tak silné to není. Jediné s čím moc nesouhlasím je ta stabilita ve větru. Vlaje a ne že ne. Ale jinak je to boží stroj.

Karlos31
Karlos31 napsal 10.08.21 v 21:41 7b.

Jako dobrý, jen by mě zajímalo, kolik motorek jsi měl pod prdelí, když tak na konci soudíš co je nejlepší .

Brukev
Brukev napsal 10.08.21 v 19:28 10b.

Hezká recenze plná nadšeni ... tak to má být ... ten závěr bych asi nepodepsal ale jinak rozhodne 10B a jednou mi taky přistane v garáži