BMW S 1000 R (2021)

Vlastník allek
Vloženo 9.8.2021
Aktualizováno 30.5.2023

Je to zvíře neskutečné. Posez za jízdy dobrý,jízda neskutečná. Při pomalé jízdě 30-40km je to horší na ruce. Jinak OK OK OK.

Motorka koupena od Invelt Praha - OK

První dojmy - Motorka hned padne do ruky, jen co se rozjedete. Potom už jen užívat. Konečně zajeto a odblokováno. Nastaven režim Dynamic PRO. Nastavena řad. páka - rychlořazení PRO - je to super s Akrapovičem a kontrolkou řazení na displeji. Dynamic PRO nastaveno všechno na 1.Elektr. nastavování podvozku - Super.

Motorku bych doporučil pro - Pro skušené motorkáře, Jinak Vám uteče z rukou. Sama jede po zadním.

Doplňky na motorce - Motorka je vybavená od výrobce + příplatkové pakety. Přidáno - ochrana chladičů/mřížky, Rolny M, ochrana displeje. Vše BMW Motorrad. Padáky Evotech, konce řidítek Evotech. Zvednutí řidítek o 10mm-orig. BMW Motorrad.

Jezdil jsem Suzuki GSX S1000 ABS. I to je super motorka, posed lepší oproti BMW.
Chtél jsem opět Suzuku, ale nový model bude,až příští rok a na obrázku pohledově nic moc. Je to stále horší. Proto jsem šel letos do BMW S1000R sport. Euro nadšenci pomalu všechno zakážou, tak jsem nečekal.Je to asi poslední motorka, tak si užívám.
Je to raketa - bombónek na blbnutí.Jinak Suzuki GSX S1000 ABS je k dispozici pro zájemce - prodáno.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 06.04.22 v 13:59 10b.

Hříbek
Hříbek napsal 16.08.21 v 06:55 10b.

Krasavec, musí to být pěkná raketa

DejvGSR
DejvGSR napsal 10.08.21 v 07:53 10b.

Tak to je velká paráda. Dobrá volba.

Brukev
Brukev napsal 09.08.21 v 18:51 10b.

Pecka stroj ... jen mi přijde, že ten Akrap ty výfuky děla poslední dobou tak nějak sterilní ...
Tož hlavně užívej

Paulano
Paulano napsal 09.08.21 v 15:53 10b.