Ducati Multistrada 1260 Enduro (2019)

Vlastník Lamar
Vloženo 3.8.2021
Aktualizováno 20.9.2022

Po výborné zkušenosti s MTS 1200 Enduro nadešel čas na upgrade této verze na 1260 Enduro.

První dojmy - I když se zdá stejná jako předchůdkyně, tak pocitově je těžiště opravdu trochu níže, o jeden centimetr nižší sedlo oceníme samozřejmě my nižší postavy a budu si muset zvyknout na níže posazená řidítka.

Jak se dalo očekávat, krásně drží stopu, do zatáček se těší a motor má jiný charakter než předchůdkyně... Oba táhnou jak z praku, ale každý jdou jinou cestou, to si stačí přečíst nespočet recenzí na netu. Display je inovativnější a vcelku přehlednější s lepší grafikou.

Teď už jen naplánovat delší mototrip a užít si všechno, co ducna nabízí

Konečně vyšel menší motortrip a to přes Rakousko do Slovinska a zpět, cca 2.000 km. Cestu jsme každý den naplánovali supr klikatými cestami, kde se apetit ducny projevil v plné své kráse... do zatáček letí a za nimi jsem využíval v plné polní QuickShifter - paráda Celá motorka je jako celek opravdu univerzál a v každé situaci si ji nastavíte dle potřeby... Za celou dobu bez jediného technického zaváhání, budu doufat, že to tak zůstane

Menší grafické vylepšení:

Ještě, že podzim přeje a můžu ducnu prohánět celé září...

Korffik
Korffik napsal 15.04.23 v 10:59 10b.

Krasavice

33.petr
33.petr napsal 10.08.21 v 07:05 10b.

Petr45
Petr45 napsal 05.08.21 v 16:36 10b.

Maartyy
Maartyy napsal 05.08.21 v 11:44 10b.

Hezký kousek

Paulano
Paulano napsal 04.08.21 v 07:39 10b.

Italská krasavice na dlouhé štreky, ať slouží!