Honda NT 700V Deauville (2011)

Vlastník JaryOne
Vloženo 28.7.2021
Aktualizováno 28.7.2021

Pohodlný cesťák od Hondy. Záruka spokojenosti.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Rakovník (Rakovník I) - Popis moto odpovídal popisu v inzerátu. Jednání na místě věcné a férové, Motorku jsem prohlédl, projel, dostal převozku, pojistku, dokumenty a frčel jsem. Domluvili jsme se na možnosti budoucího servisu... prostě paráda. Obchůdek nacveknutý motorkami včetně super kousků. Kdybych měl větší garáž, odvezl bych si víc moto... investiční záležitosti :)

Honda ST 1300 Pan European: Uvidím zda mi cestovní moto zachutná.

První dojmy - Jezdil jsem Horneta a tohle je o dost jinde. Cvakneš za jedna, popustíš spojku a jede. Zatáhneš a pod zádelí ti zatlučou dvě kladiva. Z naháče na silniční cesťák? Jo! A není to jen o věku, je to i o hlavě, co chceš jezdit.

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce pohodlnou jízdu. Můžeš na ní do práce, na nákup (dokonce je i kam uložit) nebo do Řecka. Parádní cesťák na dlouhé štreky i na denní poletování za běžnou potřebou.

Doplňky na motorce - Gipro - dobrá volba. Při první jízdě jsem po cca 8 km zjistil, že jedu na 4 :D

Došel jsem k poznání, že nepotřebuju tavit kilo na jedničku, nasbírat 300 gr hmyzu na hledí a 1 kg na bundu, není nutné slézat z motorky po 100 km stržený jako budík apod. Deauvillku jsem viděl prvně při vyjížďce s kamarádem a zaujala. Zátím mám najeto málo a další dojmy a zkušenosti doplním, ale do ruky padne hned. Už cestou domů (cca 90 km) jsem zažil dosud nepoznané a to v komfortu jízdy. Jedeš 40 nebo 170, je to stejné. Pět kvaltů v poho, šestku jsem opravdu nehledal. Brzdy s CBS je zajímavé řešení a učím se využít potenciál. ABS jsem zatím nemusel využít a ani nevyzkoušel a i tak brzdí jako šlak. Spotřeba se pohybuje po 5 l/100 km. První dojmy mohu shrnout do prostého "koupil bych to znovu".

kapr
kapr napsal 09.06.22 v 18:04 10b.

ať Ti věrně slouží. Máš ju tak krásnou jak já

Milan1963
Milan1963 napsal 07.08.21 v 23:03 10b.

Paulano
Paulano napsal 04.08.21 v 07:46 10b.

Čadil
Čadil napsal 31.07.21 v 07:25 10b.

M1r3k_cz
M1r3k_cz napsal 29.07.21 v 14:28 10b.

Krásná. Také jsem na ní koukal. Tak ať slouží