Yamaha Tracer 9 / 900 (2018)

Vlastník Slavek-moto
Vloženo 28.7.2021
Aktualizováno 8.8.2021

Skvělý japonský stroj pro cestování i zábavu.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek)

První dojmy - Když pominu skútr, tak to je moje první motorka a rozhodně to nebyla v dané situaci (2 dny řidičák "A") ideální volba :-) , ale nechtěl jsem vyhazovat peníze za nějakou "rozjížděčku" a výbavu, kterou bych pak musel celou měnit, takže jsem to celé rovnou přeskočil. Navíc nabízela pro začátečníka trakci a antihop, což přidávalo body na misku vah. A hlavně, nová, voňavá, jen moje, za 260tis!

Doplňky na motorce - Originál boční brašny
Vysoké turistické plexi + čínský deflektor (kdybych kouřil, můžu si teď na dálnici zapálit, vůbec na mě nefouká a mám stále čisté hledí helmy)
Originální vyhřívané rukojeti (ovládají se přes menu v budíkách)
Hliníkový kufr 48L
SW motech padáky na bloku
Nějaké čínské slidery po stranách motoru

Tak jak jsem již řekl, byl to kus motorky za dobré peníze. Tehdy jsem ale věděl kulový, a vlastně mi jí vybral pan Kabourek Jestli jsem si měl koupit olítaný GS800 nebo dokonce 10 let starý GS1200, tak ta volba nové motorky za stejné peníze je logická.
Ještě jsem uvažoval nad NC750 s DCT, ale tak nějak se na Jarově nechovali hezky.
Na Yamaze mám najeto 30tis, nemám moc s čím porovnat protože nerad sedlám cizí stroje, ale když tak občas poslouchám, tak to asi patří mezi ty lepší motorky.
Řekl bych, že to je spolehlivá motorka, která nevyžaduje náročnou údržbu. Zatím jsem kromě předepsaného servisu dělal jen řetězovou sadu.
Co bych asi vytknul , je ta ucukanost v nízkých otáčkách, při pomalé jízdě nic moc, nedovedu si představit s tím dělat pomalý slalom v autoškole, tak od 5-6tis bych řekl, že se cítí dobře.
A pak bych si přál, aby svítila na obě oči protože mám rád symetrické věci, jinak ty LED svítí líp než xenony.

Myschan
Myschan napsal 15.02.22 v 14:37 10b.

Dobrá volba, taky jsem ji kdysi měl. Za 10

kartys
kartys napsal 04.08.21 v 10:42 10b.

Pekna motorka mam ji taky opravdu se jim povedla dokaze potrapit hodne motorek co jenom ziraji co dovede ten motor je hodne pruznej ale neni pro zacatecniky

context
context napsal 28.07.21 v 17:46 10b.

Nejspíš poslední krásna motorka, kterou yamaha postavila přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu a, ať ti dělá jenom radost

dekel
dekel napsal 28.07.21 v 07:50 10b.

nech ti ešte dlho a dobre slúži

Paulano
Paulano napsal 28.07.21 v 07:32 10b.

Krásná mašina, tak ať dělá radost!