Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2021)

Vlastník Partagas
Vloženo 27.7.2021
Aktualizováno 23.10.2022

Úplně nová voňavka, je doma necelý týden.

Yamaha XT1200Z Super Tenere: Protože ji přestaly vyrábět a nemožnost přihlásit v ČR funglovku z dovozu.

První dojmy - První dojem je nadšení. Sice na můj vkus až příliž elektroniky. Ale vodí se hezky.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo se nebojí a líbí se mu :-D

Doplňky na motorce - Standartní luxus výbava pro ATAS
Horní ALU kufr , boční ALU kufry , ochranné rámy - horní i dolní , nerezové mřížky chladiče , horní deflektory , deflektor na nádrž , toolbox , rozšíření stojánku , kryt nádržky brzdové kapaliny.
Další doplnění výbavy :
- hlavní stojan (dlouho jsem se rozmýšlel, ale nakonec pořídil)
- nový kryt řetězu a spodní vodička řetězu

Klasika.
Teprve zajíždím.
Vodí se hezky.
Za plynem to jde relitvně také.
Musíme si na sebe trošku zvyknout.

Tak první servis a prvních 1000 km za námi. Zatím dobrý. Trošku zápasím s těmi již známými turbolencemi. Chtělo by to ten deflektor na nádrž, jenže na ATAS ho ještě nikdo u nás neprodává. Všude jinde na zahraničních webech jako alliexpres, amazon atd. už je k sehnání, u nás ani prd.
Na moto doplněny spodní trubkové rámy, hlavní trubkový rám, nerezové mřížky chladiče, nosiče bočních kufrů, nosič horního kufru a samo k tomu všechny ALU kufry včetně těch tašek do nich. Vše origo Honda.
Objednány jsou ještě vrchní deflektory a toolbox.
Pomalu se dostávám na zoubek tomu všemu elektronickýmu ovládání , pomalu a postupně. A ono to půjde Stejně tam zůstane hafo funkcí naprosto nevyužitých. Je tam toho opravdu až moc, a podle mě zbytečně. Mobil už se mi spárovat podařilo. Teď ještě koupit správnou soupravu do helmy aby fungovalo to zrcadlení
Takže shrnuto - ještě ladíme nějaké ty mouchy D
Ale jinak jsem naprosto spokojený jak blecha.

Tak deflektor dokoupen zde : https://www.africa-...sgt004-advsport.html
Super komunikace a rychlost dodání byla taková, že by se měly všechny dodavatelské firmy v čr stydět.
Turbolence vyřešeny - bez nich je to bomba

Partagas
Partagas napsal 25.12.21 v 23:00

deflektor byl objednám zde : https://www.africa-...sgt004-advsport.html
Turbolence vyřešeny

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 29.08.21 v 09:35 10b.

objednej deflector na adrese kterou zmiňuju tady: https://www.motorka...etail&ddid=79883 .. za 14 dní ho máš doma a rozhostí se klid .. bylo utrpení jezdit bez deflectoru, myslel jsem že mi praskne hlava

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.08.21 v 00:35 10b.

Vodnik
Vodnik napsal 28.07.21 v 22:34 10b.

Tak ať Ti slouží a dělá jen radost.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 28.07.21 v 18:42 10b.

No to ti to trvalo . Konečně pořádná motorka