Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník spikey
Vloženo 26.7.2021
Aktualizováno 26.7.2021

Vlhkej sen 18letejch street fighterů kolem roku 2006 atd. Tak úspěšný motocykl že ho v roce 2018 vrátili v neocafe verzi do výroby. Motorově tak všestranný, že v modelu VStrom vyhrál “Alpský test” časopisu Motorrad

Motorka koupena od gambys (Brno-Brno Město) - super jednání, na pohodu a tykačku. Nechal mě projet, popsal vše co na motorce udělal, oproti inzerátu přidal výbavu. Férové jedná í.

První dojmy - sedl jsem na ní a ptám se sám sebe, jsem tak tumpachovej že by se mi líbilo po 10leté pauze i na pinckovi. Ale tohle jepřesně tak velký, lehký, sedí, jak jsem si svojí motorku představoval. Slvělá odezva do řídítek a zadku. Když otočíš plyn tak tě nechce shodit ale cítíš sílu dvouválce. Láska

Motorku bych doporučil pro - jako první velká motorka, pro člověka co se chce zlepšovat, pro slečnu (naked verzi! Sko je víc na ležatou jízdní pozici a menší postavy na tom trpí)

Doplňky na motorce - koupil jsem s: stavitelné páčky, pancéřové hadice, nehomologovaný výfuk (skvěle praská při podřazení ale je mi líto sousedů:/) nahovno rádoby karbonový blinkry co jsou blbě uzemněný (po žních pudou k turkovi) street řídítka (cítím víc informací, víc mě to nabádá ke kontra zatáčení což nevím jestli je pozitivní.)

Po zimě strávené v rozhovorech s parou z Motohouse o “nejlepší motorce na návrat do sedla” jsme definitivně vybrali tuhle protože mám slabost pro dvouválce. Skvěle stavěný naháč co když dostane padáky, stává se ultimátní tréninkovou zbraní pro sbírání zkušeností.

Platí rada: ušetři prachy a pak hledej inzeráty. Motorka je tak oblíbená že se to s nima přehazuje jak v rybářský síti. Než jsem nakoupil vybral jsem cca 5 strojů co mi prodali něldy i pár hodin před výjezdem na nákup. Takže jasně, zorientuj se na trhu na co šetříš, ale až budeš rozhodnutej teprve rezrvuj a vyjížděj na kukačku.

Mělnický okresky týhle mrše sedí! Komprese motoru je neuvěřitelná, takže před zatáčkou podřadit a s točením motoru vytáhnout z apexu.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 19.10.22 v 22:27 10b.

SVčko je velká klasika Ať slouží, kolama dolů, a opatrně.

spikey
spikey napsal 29.07.21 v 08:45

@Jiřus69 moc děkuji za pozitivní komentář! Budu moc rád když se někdy potkáme na vyjížďku. Proaktivních a pozitivně myslících lidí na motorce je potřeba

jiřus69
jiřus69 napsal 27.07.21 v 08:59 10b.

Moc pěkný stroj
Ať splní tvé sny a očekávání