Husqvarna CR 125 (1991)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

gladiator_
gladiator_ napsal 20.12.21 v 18:08

Motorku jsem kupoval tohle léto, takže nevim jestli to bylo přímo od vás kupované

Slashh
Slashh napsal 08.10.21 v 22:39

Ode mě jste ji jistě nekupoval, já ji prodával pánovi někde od Opavy/Ostravy tuším. Řadičku jsem tam dával novou z nějakého jiného modelu, původní byla přivařená předešlým majitelem... mě fungovala tak jak fungovat má, že se protočila v tisícihranu tak musela dostávat slušnou bídu nebo nebyla dotažená. Zaseklý plovák- někdo asi čistil karburátor, špatně složil?? Opravná sada lanek spojky/plynu stoji cca 200,- nevím co může být za problém s lankem, buď to lanko praskne nebo se roztřepí a drhne. Promiňte ale tyto problémy jdou asi úplně mimo mě pokud to šlo ještě přes dalšího člověka. Za mě tam byli jiné problémy, týkající se podvozku ale pánovi který to kupoval jsem celou motorku osvětil :) já mám čisté svědomí :)

gladiator_
gladiator_ napsal 23.09.21 v 19:07 10b.

doufám že když jsem ju od vás koupil tak po opravách bude fungovat jak má, už jsem stihl protočit řadičku a zasekl se plovák a ještě k tomu je něco s lankem u spojky (ujel jsem 100metrů dohromady)

Slashh
Slashh napsal 25.07.21 v 17:32

Ten les je v ramci zamestnani to je jako kdyz pojede traktor domaci vyroby na samovyrobu do lesa, no problem

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 24.07.21 v 22:13 1b.

Za ten les...