Honda CRF1100L Africa Twin (2020)

Vlastník PZR
Vloženo 22.7.2021
Aktualizováno 22.7.2021

Drazsi nez NC750X ale mnohem a mnohem lepsi.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - Koupe na zaklade predpokladaneho vraceni Honda NC750X DCT. Velmi vstricne jednani ohledne vraceni NC750X a koupe nove CRF1100LD.

První dojmy - Na D rezim hrozny, protoze motor dokaze ve meste podtacet na urovni 2K otacek a mene. Rezim S vyzkousim az zitra, ale podvozek a ochota krouzit zatacky je excelentni.

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho kdo chce Cenduro. K tomu neni co dodat.

Doplňky na motorce - Honda hlinikove bocni kufry.
Planuji:
- top-case, ale jeste nemam jasno o vyrobci (bud Honda plast nebo Shad ci Outback)
- stejne tak u padaciho ramu kde preferuji Outback
- a vetsi plexi

Po problemech s novym NC750X DCT, ktere je aktualne 25 dni v servisu, kdyz umrelo DCT pri ceste do servisu po 1000km jsem musel situaci nejak resit. Motorku vam zdarma nikdo nepujci a pujcovne je hodne drahe a je leto a chci jezdit.

Ztratil jsem duveru v NC750X, ale chtel jsem dat jeste sanci Honde a jejimu DCT a proto padla volba na "zakladni" CRF1100L.

Z dnesniho odvozu ze salonu jsem mel obavy, protoze mi Africa pripadala velka, ale jakmile se rozjede tak je to beranek ochotny ke vsemu. Uz jenom ochota zatacet a zehleni nerovnosti je uplne na jine urovni nez u NCX.

V sobotu se chystam na 347km vylet s kamarady takze se pak urcite rozepisu.

Zatim to shrnu tak, ze to byla skvela volba.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.08.21 v 00:39 10b.

zimirekm
zimirekm napsal 25.07.21 v 19:48 10b.

Tak hlavne at slouzi. Rezim D je na nic. To tak na vyjezd ze vrat. Na klidnou jizdu pouzivam S1 a staci. Plexi jsem dal origo to vysoke a je to urcite lepsi nez to nizke. Jinak NC jsem mel take ve verzi DCT a bylo skvela. Vozilo me v pohode az do Drazdan a nikdy jediny problem. Naopak tam byl i rezim D pouzitelny v pohode po meste. Kufry jsem volil vsechny origo, hlavne kvuli jednomu klici. Je to stejne prevlecene Givi. Za me i musely byt jine stupacky Pivot Pegs 3. Jsou otocne podelne a uzasne se zlepsi komfort pri delsi ceste. Jinak jasne cervena

Fratr
Fratr napsal 25.07.21 v 16:56 10b.

S Africou bys neměl šlápnout vedle Je to opravdová a hlavně poslušná krasavice. Ať ti dobře a dlouho slouží

zahadnytajemny
zahadnytajemny napsal 23.07.21 v 14:55 10b.

Ahoj, gratuluji k nové motorce a asi nejrychlejší výměně nové motorky za jinou novou motorku

jiřus69
jiřus69 napsal 23.07.21 v 12:19 10b.

Držím palce aby to napodruhé už vyšlo
Přeji pěkné zážitky s novým strojem