Yamaha Tenere 700 (2021)

Vlastník Vojtek77
Vloženo 21.7.2021
Aktualizováno 3.11.2021

Přišel, vyzkoušel,objednal,koupil...

Motorka koupena od FIRMA:MOTOR TECH (České Budějovice 2)

První dojmy - Líbila se mi hned,jak v roce 2019 vyjela. Letos v květnu jsem si domluvil testovací jízdu a nešlo odolat. Měla být původně černá,jenže došly,tak jsem vzal "zavděk" Rally verzí a nelituju.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny,kterým se líbí a nechtějí jezdit jen po asfaltu.

Doplňky na motorce - Zatím jediny doplněk na moto je kryt vodní pumpy,která je docela na ráně. Jinak mám objednané padací rámy Outback motortek (měl jsem je i na Tigerovi) a svůj účel splnily na jedničku. Dále budu instalovat kryt předního světla, blástry s výztuhou,zvyšování plexi od Jardy Venery ,držáky kufrů (Bumot) a na delší cesty kufry od Milánka. Akrapovič je součástí této verze T7 a má krásný zvuk.

Průměrná spotřeba - 4.02154 l/100km

Tenerku jsem si vybral hlavně kvůli tomu,že na silnici je to čím dál větší džungle a baví mě sjet z asfaltu.
Měl jsem Tigera 800 xc,který určitě není špatná motorka,ale do offu ten tříválec není nejvhodnější. Projev dvouválce je mi daleko bližší.

Čekal jsem,že mě vzhledem k poměrně tvrdému a úzkému sedlu bude bolet sedací sval,ale po 200 km jsem překvapivě
žádný diskomfort nepociťoval.
Ovladatelnost je na výbornou jak na silnici,tak v lehčím (polní cesty). terénu.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 03.11.21 v 07:53 10b.

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 21.10.21 v 19:22 10b.

Pěkná..a za rally verzi buď rád vypadá luxusně.

Míla_P
Míla_P napsal 26.08.21 v 16:44 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 01.08.21 v 11:29 10b.

Výtečná volba. Skoro jako guzzi 85TT
Nee, kecám. Výběr má logiku a motorka je krásná, krom toho i pracant. Kamarád ji má rok a nedá na ni dopustit.
Ať slouží a dělá radost a někdy na cestách na viděnou. Takhle motka praští do očí na první dobrou