Kawasaki KX 125 (1995)

Vlastník radek89
Vloženo 2.2.2007
Aktualizováno 13.11.2011

celková zimní GO je hotová!!!byla celá rozebraná,nastříkaný rám,všechno pročištěno,promazáno,utěsněno,po GO předních tlumičů,noví píst,nikasil,ojnice,ložiska v kolech,řetěz DID,filtr,nová zadní duše Continentál,gripy

Cesty: pole,louky,tratě

Další info: aprilia tuareg 125,tak tohle sem asi před třema rokama dostal k vánocům v hrozným stavu,každej plast měl jinou barvu,vypadalo jako lentilky a byl tam prasklej válec,trochu sem ji vylepšil a pěkně sem si na ni pojezdil,nemužu si na ni stězovat,ani jednou sem ji neopravoval,kromě drobnejch oprav jako třeba svíčka a tak Cestování srazy:louky,lesy,motoskijoringové závodyDalší poznámky:jezdila perfektně ale byla moc těžká,při jednom skoku jsem zlomil rám už je prodaná MOJE DALŠÍ STROJE NA ID 22081

smazany47705
smazany47705 napsal 03.09.07 v 19:47

zdar to kx sem koupil za 25 000,- mel by tam byt nicasil,pist a meli byt tam byt delany tlumice..no a celkove to taky neeni v nejhorsim stavu.. a zakolik si prodal to tvoje kx???

smazany45461
smazany45461 napsal 29.05.07 v 18:41

BadyCBR
BadyCBR napsal 27.02.07 v 20:51

čau, pěknej stroj . Ted chci taky něco takovýho staršího kupovat. Potřeboval bych nějaký info, jak o motorce tak třeba kde sehnat na to díly. Pokud by jste mi mohli poradit pište na ICQ: 232203602. Moc díky

Katroš
Katroš napsal 07.02.07 v 01:12

jestli si do ní nacpal co říkáš tak jsi u mě poctivej motorkář a ne jak si 70 procent machrů hraje na velký renovátory a vono hovínko je mi ze lhářů a teoretiků na blití je jich kolem nás jako hmyzu a jak je to s tím rokem

napsal 06.02.07 v 15:27

jj přesně je to 93 ne 95 než koupíte se přesvěčte