Suzuki Boulevard C90 (2014)

Vlastník pavelvstrom
Vloženo 19.7.2021
Aktualizováno 19.7.2021

zaujala mne na první pohled. Černá a černá, pěkné tvary.

Motorka koupena od ccmoto Plzeň

První dojmy - Je to větší motorka. Vzhledem k tomu, že má málo najeto - 75 mil, tak ještě budu spíše zajíždět. Můžu porovnávat - měl jsem Yamaha 1900 midnighstar. Velikostně téměř stejné, ale Suzuki mi padne lépe do ruky.

Motorku bych doporučil pro - určitě pro motorkáře :-). Ale vážně - je to pro klidnější jízdu. Není to trhač asfaltu a hlavně to ani nikdo neočekává. Prostě kochací ježdění.

Doplňky na motorce - zatím jen padací rám a kufry. Musím určitě sehnat opěrku spolujezdce a nainstalovat přídavná světla. jinak to nebudu asi přehánět.

Motorka mne zaujala hned, jak jsem ji viděl. Asi mnohé naštvu, ale chrom moc nemusím. A tady ho skutečně moc není. Právě to mi padlo do oka.
Zatím mám za sebou pár kilometrů. ALe myslím, že bude pohodlná. Je to velká motorka, necítil jsem, že by se vlnila - stopu drží dobře. Ovladatelnost skvělá, po rozjetí už ta hmotnost není cítít. Brzdy jsou v pořádku s dobrým účinkem, ale nejdřív pořádně vyzkouším.

Slavec
Slavec napsal 03.04.22 v 14:30 9b.

Černá je dobrá.

kain80
kain80 napsal 20.07.21 v 18:51 10b.

pkkaca
pkkaca napsal 20.07.21 v 10:58 10b.

Fešanda

Pabli
Pabli napsal 20.07.21 v 06:12 10b.

Krásna motorka, tiež som nad ňou uvažoval. Nakoniec som kúpil inú. 10 bodov a veľa šťastných km

Guga
Guga napsal 20.07.21 v 06:04 10b.

Určitě dobrá volba
Chrom nejezdí