Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2021)

Vlastník ziki.xt
Vloženo 18.7.2021
Aktualizováno 18.7.2021

No prostě legenda a ještě podtržená touto barevnou kombinaci myslím si že to je všestranná motorka na dovádění kolem komína i na daleké expedice.

Motorka koupena od FIRMA:Roman Bartyzal - autorizovaný dea - Prodejce ochotně vyšel vstříc s výběrem a sehnáním této specifikace

První dojmy - Již od první chvíle mě plně vyhovoval brutální zátah motoru , příjemně překvapily i jízdní vlastnosti a snadná manipulace s motorkou na místě i při mé výšce bez jakéhokoliv problému. Dále čitelný přístrojový panel i na přímém slunci. Taktéž ochrana před větrem mě příjemně překvapila.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl bych doporučil všem kdo se chtějí toulat kolem komína občas si zajet i do lehčího terénu a zároveň se nebudou bát vyrazit na dlouhé expedice s plnou náloží.

Doplňky na motorce - na motocyklu je originální příslušenství od Hondy super Alu pack Což jsou ochranné rámy, nosiče kufrů, led mlhová světla a hliníkové kufry Honda dále pak přídavné deflektory a hlavní stojan

Jak jsem již psal výše tato motorka je ideální na dlouhé cestování na daleké expedice převážně kvůli tomu jsem si kupoval. Velmi kladně bych hodnotil elektronický podvozek jeho čitelnost motorka přesně reaguje na pokyny jezdce.Na velmi slušné úrovni je i doplňková výbava která se při první další cestě velmi osvědčila. Člověk se nemusí bát jezdit po rozbitých okreskách ani v lehčím terénu motorka je na toto vše připravená. Výkonu má tak akorát dostatek na pohodlné cestování ve dvou i s bagáží nebojí se ani dálničních přesunu v plné náloži.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.08.21 v 00:43 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 24.07.21 v 09:28 10b.

kráska

ziki.xt
ziki.xt napsal 23.07.21 v 17:34

Díky všem za komenty a hezký zbytek sezóny??

firedawe
firedawe napsal 22.07.21 v 10:00 10b.

Tak ať slouží Ziki

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 18.07.21 v 19:14 10b.

vyzvedávam jí zítra asi nedospim