Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník jahůd
Vloženo 16.7.2021
Aktualizováno 21.7.2023

k pilenovi a ostatním motorkám jsem chtěl šestku sporta. v brně jsem s pilenem šestkám na rovinkách nestačil a chtěl jsem levný stroj se kterým to bude možné.

Yamaha YZF-R6: nová byla drahá a staré měly moc km a velmi vysokou cenu
Kawasaki ZX-6R Ninja: za prodejní cenu 270tis nové motorky jsem ji chtěl. bohužel byla vyprodaná a nový model nedá euro normu tzn není.

První dojmy - první dojmy byly smutné. chtěl jsem novou kawu zx6r 2020 ta byla bohužel vyprodaná a nešla sehnat. r6 byla drahá a tak jsem koupil tuto šestku z roku 2006 v žalostném stavu.

takže má báječná suzuki. byla to chudinka od pána uživatele. na motorce bylo v popřádku asi jen sedlo. nebyla nová, tak jsem si řekl - koupím chudinku a udělám z ní novou. trvalo to celou zimu, ale podařilo se. motorka šla na komplet go. ventily př tlumiče, zadní tlumič, rozvod, ložiska, kapaliny, oleje, filtry, baterie, regulátor, výfuk+brzda- mapa (130koní na zadním kole) řetězovka, desky, ručky, páčky, gumy, brzdová pumpa, komplet lak a mnoho dalšího. takže motorka je teď a1top. jezdí se na ní opravdu dobře v brně na ní jedu stejné časy jako jsem jel na fireblade.- takže jit do šestky byla opravdu dobrá cesta. - finančně to není nijak lukrativní akce, protože vyšla o dost dráž než opravdu pěkná k6 na netu, ale alspoň opravdu vím, že je vše udělané a vše co se jen tvářilo bylo dáno za nové. s motorkou jsem spokojen jezdí se mi na ní opravdu dobře - jen ještě upgraduju přední brzdu, i když jsem dal i nové kotouče a desky chtělo by to trochu razantnější nástup. :)

je 2023 a pro letošní sezonu se z motorky stane plnohodnotná okruhovka se vším vušudy.
vše co jde se dá nové a lepší
tak suzuki dostala vše. brembo kotouče + pumpu opetené brzdové hadice, řidítka, přepákování oboustranný qs, řetězovku, lamináty, výfuk, doladění na brzdě, podvozek na mou váhu a další drobnosti. Motorka je super. Ani jsem netušil, že ji to až takto posune. :)

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace napsal 13.12.23 v 09:58 10b.