Husqvarna Vitpilen 701 (2019)

Vlastník jahůd
Vloženo 16.7.2021
Aktualizováno 16.7.2021

v roce2019 jsem se pro ni rozhodl a kopupil si ji.

BMW R nineT: bylo mi jí líto na mé ježdění a asi určitě by mi neposkytla takové perfektní svezení jako huska

První dojmy - zajíždění motoru je to co mě opravdu nebaví, ale je to daň za to, že jsem chtěl novou.

Motorku bych doporučil pro - pro mě a pro každého kdo rád v zatáčce podjíždí litrové sporty.

Doplňky na motorce - krátký akrapovič z duke 690r

paráda paráda paráda. po ktm 690sm je to zas další nejlepší motorka. podvozek super, brzdy super , motor top. udělal jsem si na ni krátký výfuk a výkon šel znatelně nahoru- dvojka krásně plynem na záda (bez spojky). design- naprosto mě uchvátil a při jízdě na pilenovi jsem si připadal větší ramenaťejší a možná sem i cítil, že mám delšího ptáka. rovinky na tomto stroji nemají smysl, ale v zatáčkovité utažené pasáži lze posekat vše co tam jede. ta motorka je naprosto geniální a parádní. na okruhu v Brně jsem zažil v zatáčkách to co jsem ještě nikdy nezažil. za mě A1top.
je to ultimátní raketa, která opravdu překvapí a má co nabídnout.
cestování ani jízda do práce mě nebaví, takže nemohu posoudit- když jsem na motorce jel, tak jsem jel to co mě baví. - zatačky / okruh. a na to je to top. motorky mám na jizdu na kterou jsou určeny. Na kafé a výletíky jezdím autem :)