Kawasaki Z900 (2021)

Vlastník Tomas118
Vloženo 10.7.2021
Aktualizováno 15.4.2022

Zed ma krasny agresivni vzhled, pritom je na jezdce velmi hodny i kdyz ma vysoky vykon.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice)

První dojmy - Prvni svezení bylo super, motorka pusobi velmi stabilne, bezpecne, asi diky displeji i luxusně a vyladene. Neuveritelne super je davkovatelnost plynu.

Motorku bych doporučil pro - Asi vsem. Zacatecnika nevydesi, alorat je to mohutna motorka, coz nemusi vsem zacatecnikum sedet. Zkuseny jezdec vyuzije Zeduv plny potencial.

Doplňky na motorce - Mam jen originalni padaky na ramu, ty vypadaji fajn. Jinak mam originalni plachtu ma zeda (levnejsi varianta za cca 800 Kc) a ta neni dobra, vetrny stitek byl po par vetrnych nocich osoupany (mikrosrabance), davam pres nej pod plachru rucnik, ale musim koupit lepsi plachtu.

Mel jsem pred zedem Kawu ER6N, ktera byla fajn, ale zed jinde. Pujcil jsem si kdysi Z900, model 2017 a hned se mi zalibila celkova koncepce motorky. Jedine co na mi namodelu 2017 moc nesedelo byl vetsi predklon - po chvili boleli ruce. Model 2021 ma posez super a vse ostatni co mel uz model 2017 je jeste podstatne lepší. Desing super, výborně funkcni displej - zatim ani jeden zasek a perfektni citelnost. 4valec je sametovy a fakt az az výkonný. Brzdy mi prijdou super a dobre davkovatelne. Celkove se na motorce citim bezpecne, sebejiste a pohodlne, muzu doporucit.

Samíc
Samíc napsal 20.03.22 v 14:50 10b.