BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník Jarda-Bekr
Vloženo 8.7.2021
Aktualizováno 27.7.2022

Toho času by mohlo být víc...

Vloženo: 14.10.2021, Uskutečněno: 14.10.2021, Stav tachometru: 2500 km, Zhlédnuto: 10x

Počasí moc nepřeje, času moc není a tak mám najeto jen 2500. Ale užil jsem si každý jeden z nich. Ta motorka je prostě perfektní. Žádné doplňky neplánuju. Originál je originál

Mann (1514) napsal 15.10.2021 v 14:02+1

Každý den /rok/ není posvícení a 2500 km není zase tak málo. Spousta lidí za celou sezónu tolik nenajede, byť ten čas mají. Já bych to tak černě neviděl ty pěkné chvíle a kilometry máš určitě ještě před sebou

DejvGSR (52) napsal 14.10.2021 v 18:40

Ahoj, spousta lidí posuzuje motorkáře podle najetých km, nebo velikosti poserproužků. Je to blbost, důležité je, jak si to užíváš ty sám. Tahle limitka je prostě nádherná, není třeba jí bastlit. Mě se zas po třech letech podařilo najet přes šest tisíc km, ale není to mnou, ale Geesem. Je radost na něm jezdit, poznávat nová místa a prostory. Skvělá mašina. Tak ať ti to jezdí i v příští sezoně. P.S. Určitě se do konce roku ještě nějaká příležitost najde.

2 reakce

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr 14.10.2021 v 20:05

Ahoj. Já mám celkem letos asi 8000km na různých strojích. Po dlouhé době tolik, ale chtěl bych víc. GS mi tak nějak vrátilo chuť zase se jen tak toulat ?

• Záběhový servis

Tak motorka je zodpovědně zajetá a má za sebou první servis. Nad rámec předepsaného je vyměněný i olej v kardanu. Pro mě se nic nemění. Podle mě si motor sedne až tak kolem 5000km a tak jezdím dál na pohodu. Ale vlastně,

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.08.2021
    Uskutečněno: 02.08.2021
  • Zajíždíme

Motorku je potřeba hezky v klidu zajet, ale to neznamená že se motorka nebude používat k tomu na co byla vyrobená. :-D Není asi potřeba se rozepisovat o tom jak to jezdí. Prostě skvěle. Děkuju Motoškola Přijďte se proj

Vloženo: 19.07.2021
    Uskutečněno: 19.07.2021