BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník Jarda-Bekr
Vloženo 8.7.2021
Aktualizováno 27.7.2022

R1250GS 40th anniversary. K tomu není co dodat.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BARTH (Pardubice) - Já ji prodal sám sobě takže zkušenosti s prodejcem mám víc jak 42 let veskrze pozitivní

První dojmy - Já na ní ještě nejel, nejdřív ji musím poskládat

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny. O GS už bylo napsáno všechno. Chce to vyzkoušet.

Doplňky na motorce - Motorka je z výroby v plné výbavě, krom alarmu a tísňového volání.

Sám jsem si ji jako prodejce BMW Motorrad zadal do výroby, objednal, vybalil a sám si ji poskládám. To je prostě nejvíc.
Moje páté BMW a první funglovka, když nepočítám skútr Yamaha X-Max 300.
Vysněný stroj. Motorky BMW prodávám od začátku roku 2015 a tak vím do čeho jdu.
Výroční edice je krásná.
To čekání, než vám dorazí motorka z výroby je mazec.
Původně jsem si chtěl koupit motorku za dva roky ke 45 narozeninám, ale kamarád David Carda z motoškoly "Přijďte se projet" mi nasadil brouka do hlavy a šlo to ráz na ráz.
Děkuju Davide!!!

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 27.12.22 v 10:32

Prodal jsem ji kamarádovi. Na jaře dostanu služební GS a tak vlastní nedávalo smysl

bruttopyr
bruttopyr napsal 27.12.22 v 09:59 10b.

To barevné provedení je dokonalé.
Jen mi tady chybí konec příběhu - když jsi ji od sebe koupil a ona už je teď prodaná/neaktivní, komu jsi ji pak prodal? Zase sobě?

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 17.01.22 v 14:55

_Kovboj_ Moc si toho vážím a děkuju

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 17.01.22 v 11:50 10b.

Už jsem dlouho ( několik let) nedával nikomu body, ale tady mě to nedalo.

Mann
Mann napsal 15.10.21 v 14:15 10b.

Motorka je to pěkná /obzvláště v této výroční barevné edici / to nemá smysl rozebírat, ale prodávat motorku sobě samotnému se každému nezadaří Ve své podstatě se můžeš klidně prohlásit šťastným člověkem Přeju jen ty nejzajímavější cestičky