Suzuki DL 1050 V-Strom XT (2020)

Vlastník Clint.
Vloženo 8.7.2021
Aktualizováno 16.5.2022

Vysněný stroj, předčil moje veškerá očekávání, brzdy, motor, podvozek, jízdní pozice, vše super, budeme si dlouho rozumět……

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Nejlepsi přístup jaky jsem kdy kde poznal, František Golis je profík na správném místě

První dojmy - Jízdní dojem mě maximálně překvapil, už jsem jí měl půjčenou asi před rokem, ale vezl jsem syna a bez kufru takže jsem nemohl vlastně vyzkoušet nic, tak jsem měl dojem, že mě nepřekvapí, ale opak je pravdou, ta motorka je božíííí, motor tahne jako ďas, brzdy ostrý, stačí jeden prst, podvozek žehlí jak ve snu. Vezl jsem si ji z Prahy na Lipno, což je asi 220km a nepřestával jsem se divit jak to jede. Předchozí motorka byla v strom 650 a ten skok na 1050 je obrovský, ten rozdíl je o tři třídy. Věřím, že to bude parťák na hodně dlouho.

Motorku bych doporučil pro - Nejdřív jsem si říkal, proč by nebyla vhodná i pro začátečníky, ale ted myslim, že ne. Spíš pro někoho kdo je trochu zvyklý na velký cesťáky a trocha zkušenosti se slabší kubaturou

Doplňky na motorce - Padaci rám, kryt motoru, kryty páček, zadní kufr, výfuk Akrap s homologací plus XT výbava, rozšíření bočního stojánku, tankwak se motech, držák navigace mount run plus navigace TomTom rider 420, kryt motoru Hepco&Becker, vyhřívané hefty origo. Boční kufry kappa s rychloupínacím systémem držáku kufrů.

V stroma 1050 jsem měl v hledáčku pěkně dlouho, po 650 to byla skoro jasnačka, ale koukal jsem i u konkurence a vzhledem k tomu, že jsem na předchůdci najel za sedm sezon 94tis km bez závady, tak jsem zůstal věrný značce. Zatím najeto asi 280km a jsem z toho úplně hotovej. Ledkové světlo svítí pěkně, ale zatím moc do země, to poladim. Těším se na delší výlet, to bude opravdová LAMBÁDA. Dál budu pokračovat v deníku……..

Clint.
Clint. napsal 23.05.22 v 09:59

Jirifox: dekuji ti, tobě taky mnoho km v bezpečí

jirifox
jirifox napsal 23.05.22 v 09:30 10b.

skvělý stroj, mnoho šťastných km

kemor
kemor napsal 06.03.22 v 20:07 10b.

Super mašina

MiKas004
MiKas004 napsal 29.12.21 v 14:36 10b.

Vidím, že si Akrapa modifikoval stejně, jako já. Gratuluji k odvaze.
Co zvuk? Není to teď až moc?
Já jsem byl že zvuku po úpravě nadšený, ale na dlouhé cesty to nebylo. Teď je to teprve to pravé.
Kdybys chtěl zlepšit vzhled Akrapa a zároveň zkulturnit zvuk, ozvi se.

Misamat
Misamat napsal 06.12.21 v 18:31 10b.

Díky za pěknou recenzi, ktrerá mě nasměrovala tím správným směrem