Aprilia SL 750 Shiver (2009)

Vlastník spartann
Vloženo 7.7.2021
Aktualizováno 7.7.2021

První můj dvouválec na který jsem se opravdu těšil.

První dojmy - Motorka se mi líbila vzhledově .Jen jsem se obával, že půjdu do menšího obsahu a pak ten výkon ,jestli mi bude stačit. Přece jen většina lidí okolo mě má litry. Ale hned jak jsem sednul na motorku, padla mi do ruky a po projíždce jsem věděl, že tuhle motorku si koupím.

Po čtyřválci yamaha r6 a honda vfr 800,jsem chtěl zkusit změnu. Koukal jsem například po aprilia tuono,ale skoro všechny byli v žalostném stavu. Ovšem dvouválec mě nadchnul a tak jsem hledal dál. Nakonec jsem našel tento stroj ,líbil se mi vzhledově a pokrokově je také jinde. Tak jsem byl se na jednu podívat a projet se .Hned mi padla do ruky a věděl jsem že tuhle motorku musím mít. Ovšem jsem se byl podívat na 3 shivery než jsem vybral.
Zkušenosti pořád sbírám ,mám zatím najeto cca 700km. Ale motorka je moc zábávná a nejvíc jí sedí okresky s pořádnýma zatáčkama. Podvozek je tvrdší ,ale vyhovuje mi to .Brzdy jsou taky perfektní .Jediné co je potřeba si hlídat je dojezd .Nádrž je na 15 l což není moc ,takže každých 150-200 kilometrů je potřeba tankovat.

dewwil
dewwil napsal 23.05.22 v 22:29 10b.

V2 for Silent Johnny

Milosek.m
Milosek.m napsal 07.07.21 v 23:12 10b.

libice jaxvin