Kawasaki KMX 125 (1988)

Vlastník Kmxlubos
Vloženo 6.7.2021
Aktualizováno 6.7.2021

Lepší 125 nenajdete. Doporučuji hlavně pro začátečníky výkon není malej ani velkej proste ideální motorka

Yamaha DT 125 R: Cena

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky na první dojem neuveritejnej výkon ale ten bohužel se zkušenostma nenarusta

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky

Motorku jsem koupil 30.12. 2020 za 20000 jel jsem pro ni 15 km od domova takže paráda. Předchozí zkušenosti jsem měl akorát s fechtlem takže když jsem poprvy sedl na tohle neskutečnej zátah za ruce nikdy jsem tohle neznal takže jsem jel jenom na 2 ujel 50 metrů a jel zpátky že tuhle motorku beru.

No po 5 dnech bohužel praskl píst a úlomky pístu nalitaly do motoru takže klika ko. No motorku jsem dal do servisu čekal jsem na ni 3 měsíce, udělala se komplet go motoru za 16000. Od té doby jezdí bez problémů. Jinak docela žere ale je to 2takt takže se s tím musí počítat. Jináč za mě nejlepsi 125 poměr cena výkon spolehlivost terén silnice. Zachvili mě teda čeká repas tlumičů a nová řetězovka ale potom už bude motorka skoro jak nová. Škoda jen že nemá tp ale co už.

Kybergreg
Kybergreg napsal 11.07.21 v 15:27 1b.

Souhlas s tryznitelem...

p.epanica
p.epanica napsal 09.07.21 v 12:47 10b.

...

Splatterhouse
Splatterhouse napsal 08.07.21 v 21:13

nejlepší je TryznitelDemonu vždy stejný komentář 1b za jizdu po lese, případně po louce

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 08.07.21 v 15:08

Za jízdu po lese...

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 08.07.21 v 15:07 1b.