Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Blahacek
Vloženo 5.7.2021
Aktualizováno 1.12.2022

Opět po 3 letech v sedle silnější motky, tentokrát mě padlo oko na tohoto "polokapoťáka"

Honda CB 600F Hornet: Nesehnal jsem slušnou s 35kw za rozumnou cenu
Aprilia Pegaso 650 Strada: Vibrace jednoválce

První dojmy - + Suprové a pohodlné ježdění i ve dvou lidech + Zvuk řadového čtyřválce + Trošku dravější vzhled než u verze N

Motorku bych doporučil pro - Všem kdo chtějí klidné jizdy, vhodné i pro ženy

Doplňky na motorce -

Tento stroj jsem se rozhodl koupit už po první prohlídce.
Dřív jsem protěžoval naháče, ale tato motorka mi hned dle první fotky přirostla k srdci. Motorku jsme dovezli hned druhý den a provedl jsem na ní základní servis, synchronizace karburátoru, nastavení karburátoru a montáž držáku kufru a zadní kufr. Také jsem trochu přeleštil lak a svody. Nic víc nebylo potřeba, jen jsem udělal montáž zásuvky na 12V na řidítka a držák na mobil. Většinu cest na této motorce jezdíme ve dvou lidech, motorka je pohodlná pro oba a je téměř bezúdržbová.

Blahacek
Blahacek napsal 16.07.21 v 11:26

Já zase říkám, že motorka má mít 4 válce tak jsem sháněl po Banditu zase 4 válce, ikdyz dlouho jsem se díval i po Pegasu Strade ?

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 16.07.21 v 11:15 10b.

Taky jsem o ní uvažoval...asi jsem zvyklý na jednovály Ale jinak super stroj od Hondy At slouží,,,

Oki
Oki napsal 07.07.21 v 15:01 7b.

Dobrá volba. Cenově dostupný čtyřválec a z dobré rodiny Honda. Nicmémě bych asi volil nový model od roku 2008 se vstřikováním. Odpadá ošklivý sytič, žádné starosti
s karburací a hlavně je ten průběh chodu motoru zcela jiná třída ! Zkus si to někdy někde u kamrádů a příští mašinu budeš už chtít jen se stříkačkou !
Přeji hodně šťastných kilometrů kolama dolů !
Oki (Oskar)

JardaBar
JardaBar napsal 06.07.21 v 06:03 10b.

Blahacek
Blahacek napsal 05.07.21 v 16:14

Určitě, naplánujeme nějakou vyjížďku ?