BMW R 1200 GS Adventure (2007)

Vlastník CharlitoCZ
Vloženo 4.7.2021
Aktualizováno 6.7.2021

Text až časem, zatím nebylo moc času ji poznat, ale první dojem? Ten bude až později...

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec s.r.o. - Moto&

Honda XL 1000V Varadero: Nakonec jsem dalšího varana nevzal, protože jsem podlehl.. ale jsem rááád :)

První dojmy - První dojmy? Pecka. Nečekal jsem, že by mi nová motorka sedla tak rychle. První cesta byla sice ve znamení deště, zimy a hnusu okolo, ale ani to mi nesebralo úsměv z tváře :)

Motorku bych doporučil pro - Ideál pro všechny cestovatele

Doplňky na motorce - Je to advík, takže komplet padáky, kufry, hefty.. no, spíš nevím, co tam není :)

Informace budu doplňovat časem, zatím jsem jen spokojen volbou. Musím nejprve vyřídit papíry, tak doufám, že to nebude trvat moc dlouho. Plány do budoucna jsou podobné jak s Varanem, nějaký výlet, popřípadě dovča. Velký plán je na rok 24, ale o tom, až nastane čas.
První dojmy z cesty, motor, ok, nepřekvapí, ani nezklame, podvozek je pecka, zábavný a spotřeba po karbecovýmu varanovi 00nic :)

Michal1011
Michal1011 napsal 14.07.21 v 11:31 10b.

ať slouží

CharlitoCZ
CharlitoCZ napsal 07.07.21 v 20:48

walda: hele nevim, myslím, že je normální, ale pravda, na nižší výšku, dnes jsem zkoušel a zjistil, že dosáhnu i z vyšší, ale nevím, jestli chci, mám rád pevnou zem pod nohama

walda22
walda22 napsal 07.07.21 v 09:57 10b.

podle foto se mi zdá, že máš snížené sedlo a na 187cm je to zbytečné, sežeň si normální uvidíš, že to bude ještě lepší

jv1103
jv1103 napsal 04.07.21 v 23:30 10b.

Krasa 10

Ozzy_
Ozzy_ napsal 04.07.21 v 22:33 10b.

Neni to sic vubec muj salek kavy Ale na cestovani to je pecka, a preju at slouzi stejne jako Varan, a uzijes v jejim sedle spoustu krasnych kilaku a zazitku. Desitka jasna