Aprilia RSV 1000 (2003)

Aktualizováno 7.6.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 31 záznamů

tazz134
tazz134 napsal 30.05.17 v 16:58 10b.

deimos
deimos napsal 14.04.09 v 20:14

Leika
Leika napsal 03.04.08 v 18:45

za 10

Víťan
Víťan napsal 11.02.08 v 09:36

Ahoj, nezlob že otravuji. Jestli by jses mohl ozvat na můj mail, poslal bych ti pozvánku. Přeji pěkný den. Víťan, Dobešov. svacek2@seznam.cz tel.775 622 816
Jinak máš krásnou motku.

Pete-Biggy napsal 05.06.07 v 12:29

Tak to jooo, jsem si říkal, že bych takový bajk tady nepřehlédl Někdy se musíme určo domluvit, já ale pracuji v Praze, ještě tam nějakou dobu budu a včil si chci brát tame i mášu. V červenci, srpnu se ale jistě ozvu a pojezdíme. Zatím se maj, já dám posléze o sobě vědět. Česťo

smazany41577
smazany41577 napsal 05.06.07 v 01:06

No,neviděl jsi mě s Raptorem,protože jsem ho ještě trochu vymazloval a nějak se to protáhlo. Ale už 14 dní lítám,prakticky každý den,teda když počasí dovolí a<br />
úplně super. Tak se třeba můžem někde potkat,když tak dej vědět.Često a hlavně bez nehod.A máš pravdu dvouvál je prostě dvouvál. Nic proti 4 válcům,ale pro mě,to tak prostě je.Mám prostě rád ten zátah od spodu,parádní krouťák a zvuk.

napsal 06.04.07 v 18:07

Pro Marťasa: resetuje se jen denní počítadlo Km, max speed, průměr a takové ty kraviny jako že se ti nastaví dioda max otáček na 6000..,jinak celkové km zůstavají;)

Pete-Biggy napsal 03.04.07 v 17:15

Jo to je pravda, pokud je ale baterka v poho, tak no problem. Mně se to nestalo, jen když jsem vyndával baterku ven. To je ale jasné...

smazany18905
smazany18905 napsal 02.04.07 v 13:46

Díky za vyčerpávající odpověď! Ještě sem četl v jednom časáku že prej když ti poklesne napětí v baterii tak se vyresetujou všechny údaje v přístrojovce!!! Stalo se ti to někdy?

Pete-Biggy napsal 29.03.07 v 20:30

Česťo! Spokojený jsem, převažují pozitiva. Co mi nejvíc vadí, tak je špatné dávkování stříkačky v nízkých točkách. Jakmile to spadne pod cca 4 či 3,5 tis., tak sviňa cuká. V utažených zatáčkách, vracečkách si na to musíš dávat fakt majzla. Dále co mi vadí nebo spíš teda chybí, tak je větší rozsah otáček. Chtělo by to, aby omezovač zasáhl až tak ve 12 aspoň a ne už v 10,5. Časem si ale snad zvyknu. Problém by určitě vyřešil čip. Na ten ale asi zatím kašlu, časem dám láďu s KNkem. Tolik diskutovaný stojánek je fakt výsměch, to samé si myslím o přístupu k baterce pod sedlo jezdce, i když jsem slyšel, že to prý mají i některé rejže tak. To jsou ale věci, které těod koupě stejně neodradí. Jinak celkově jsem, ale spokojený, je to fest změna oproti čtyřhrnkům. Tož v kostce asi tak no. Píšu to sem, pač se ozývá povícero lidí, tak ať se zbytečně neopakuju. Jinak ale klíďo napiš, kdyby tě ještě cosi zajímalo. Zatím češť

smazany18905
smazany18905 napsal 26.03.07 v 19:14

Zdravím!! Chtěl bych se zeptat jak seš s aprilkou spokojenej?? Strašně se mi líbý a možná do ní taky půjdu!!

napsal 07.02.07 v 17:06

Tak to jsem přesně já.

napsal 06.02.07 v 22:55

Jo už vím. No ty jsi ten křoupek, co koupil to RSVčko z Lišova že jo. Co jsem o něm tiež uvažoval

napsal 06.02.07 v 17:31

No jestli se nepletu tak jsi mi asi v prosinci psal e-mail,kde si se mě ptal na zkušenosti s těmito motorkami. Myslím že jsi psal že jsi viděl moji registraci na dvouválu. <br />
<br />
P.S omlouvám se za případné chyby v textu.

Pete-Biggy napsal 05.02.07 v 21:48

JJ, nakonec jsem si řekl, že jedině RSV a nic jiného Čeče, ale nevím, my se známe?

napsal 05.02.07 v 20:40

Zdravím, tak koukám že nakonec RSVéčko zvítězilo nad ZX9R, tak ať dobře slouží. Tak když budeš chtít tak můžem dát na jaře společnou vyjížťku. Dobrá volba a vypadá krásně.

dr.dainese
dr.dainese napsal 29.01.07 v 09:48

Hele draku,kukám kukám,ty seš z Bašky?Já tam mám dědu s babčou,tak se někdy domluvíme a můžem zajít na škopek tam.Jinak RSV máš luxusní A´t žijou naše RSVa!!!

Orgovany napsal 28.01.07 v 22:36

Mě se teda kelímky od jogurtů líbí

Pete-Biggy napsal 28.01.07 v 21:39

Chlapi všem díky za pozitivní reakce. Koukám, že poslední byly od Aprilkářů, což potěší dvakrát <br />
<br />
To PetrRSV: Jojo, přesně to říkal brácha, kelímky od jogurtů Ale já jsem tomu přišel na chuť a hlavní je, jak ty kelímky jedou, ni

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 28.01.07 v 19:06

Ty barvy se fakt povedly - v této kombinaci se moc nevidí... Akorát nemůžu přijít na chuť podsedlovce a zadním světlům - stejné má i Tuono, ale vypadá to jako kelímky od jogurtů...

smazany32496
smazany32496 napsal 28.01.07 v 16:37

Nadhera.. Italky maj hold dusi..

smazany8881
smazany8881 napsal 28.01.07 v 16:07

Škoda, že tu není moc emotivních smajlíků, RSV muj sen, zatim jsem jen castym navstevovatelem profilu RSV ... je ale nadherna, jako kazde RSV

Orgovany napsal 28.01.07 v 15:49

Jojo, s tou jemností u 4válce s tebou souhlasim . Moje Haya, na silnici ač nesmyslně silná a rychlá je ve skutečnosti velice jemná. Ale to není vždy dobře, zdání klame, a člověk ani kolikrát neví že vlastně jede tak rychle...<br />
U Ducati tomu bylo naopak, ani ne polovina výkonu, ale hodně zábavy a emocí , žádná jemnost.

jiriserak
jiriserak napsal 28.01.07 v 15:33

Good

škepa46
škepa46 napsal 28.01.07 v 15:13

Nádhera. <br />
V těhle barvách je nejhezčí.

Pete-Biggy napsal 28.01.07 v 15:03

Jak se tak dívám, začíná se mi to tu hemžit sokolíkama z kukluksklanu jménem &quot;Hayabusa&quot;

SLUGI
SLUGI napsal 28.01.07 v 14:42

Pete-Biggy napsal 28.01.07 v 14:37

Nepsal jsem, že vyloženě nejedou, ale prostě ten požitek z jízdy není takový jako u dvouhrnce. Chod motoru je více uhlazenější, není to ta hrubá síla 2válu, se kterou je taková prča. I když nové litry s přívěrou budou už asi taky stát za to....<br />
<br />
Jinak se ZXRem jsem byl spokojený a nedám na něho dopustit, jakožto na všechny své bývalé Řekl bych, že to byla gut vstupenka do světa &quot;velkých&quot; mašin. Při koupi je potřeba si dát pozor, aby motor byl zdravý a neměl toho až moc za sebou. Přece jsou to jen čtyři decky obsahu, které si libujou v točkách....

Orgovany napsal 28.01.07 v 14:09

Tak to ji máš měsíc a jeden den co ?<br />
Taky jsem ji kdysi chtěl....<br />
Jak jsi byl spokojenej s tou ZXR 400 ?<br />
Jinak s tvým názorem moc nesouhlasim, že 4válce nejedou uprostřed (no ty 4kila nebo 6ky možná jo)<br />
, ale já ten problém nepozoruju...<br />
Viva Italia

Pete-Biggy napsal 28.01.07 v 13:44

Dík chlape Teď už jen, aby počasí přálo a sezóna brzo začala

ondra.cbr
ondra.cbr napsal 28.01.07 v 13:33

tak ta je krásná, ta musí tahat, tak ať jezdí