Suzuki DL 650 V-Strom (2014)

Vlastník Mathesator
Vloženo 28.6.2021
Aktualizováno 28.6.2021

Super cestovní enduro vhodné pro začátečníky.

Kawasaki Versys 650: Čekal jsem na to, na kterou bude lepší inzerát, vyhrála Suzuki :)

První dojmy - U mě to byl přechod po 3 letech ze skútru Honda pcx a sedla mi hned. Je to úplně něco jiného řídit takového "obra", ale v zatáčkách funguje ochotně a hlavně už se dají předjíždět auta ;)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům, ale asi i pokročilejším, kteří nepotřebujou moc silný motor.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padáky, kufry boční a horní

Půl roku jsem vybíral jaká bude pro mě vhodná motorka jako začátečníka na ježdění po okolí a občas i na nějaký několikadenní výlet. Nakonec to vyhrálo cestovní enduro ve slabší variantě. Do nejužšího výběru se dostala Kawa Versys a Suzuki Vstrom. Zatím mám najeto cca 1500km po okolí a jsem moc spokojený. Hlavně ovladatelnost v zatáčkách a super tlumiče na ty naše cesty/necesty. Zkoušel jsem i polní cestu a byl jsem překvapen jak snadno se to řídí a to mám silniční gumy. Na léto plánuju nějaký vícedenní výlet, tak jsem zvědavý jaká bude na delší cestu.

JardaBar
JardaBar napsal 05.07.21 v 07:35 10b.

zeke11
zeke11 napsal 28.06.21 v 22:28 10b.

Dobrá volba a barva nejlepší...

Clint.
Clint. napsal 28.06.21 v 21:05 10b.

Top barva myslím, že budeš spokojený, je to skvělý parťák, nenáročný s nabídkou skvělé zábavy

Goodji
Goodji napsal 28.06.21 v 19:41 10b.