Jawa RVM 500 (2020)

Aktualizováno 26.6.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Dallas1973
Dallas1973 napsal 25.09.21 v 22:13 10b.

Super recenze ,četl jsem o ní již hodně a hodlám si ji pořídit .
Měl jsem Hondu NC 700 S a vím že to byla dobrá motorka ,rád bych ale poznal jako další Jawu RVM 500

Goodji
Goodji napsal 28.06.21 v 19:43 10b.

pp377
pp377 napsal 27.06.21 v 19:48 10b.

Johny_R
Johny_R napsal 27.06.21 v 08:36

Jo a ještě brzdy - nyní jezdím na sintrových Goldfren S33, dlouho trvalo než si destičky sedly, ale rozhodně pomohly. Hadice jsou pancéřové, tam není co zlepšovat.

Johny_R
Johny_R napsal 27.06.21 v 08:00 10b.

Ahoj a skvělá recenze! Na to, že jsi ji měl jen jeden den, jsi ji vystihnul parádně a skvěle jsi to sepsal.
S většinou Tvých bodů souhlasím a jen doplňuji:
Akcelerace, reakce na plyn je taková moc Euro... Oproti karburatorové verzi 35kW je tohle takový lineární elektromotor. Hrabat se umím v mechanických věcech, jestli někdo tohle umí poladit netuším.
Sedlo mě nedělá problémy, ale to je asi individuální.
S vibracemi problém nemám, motor se dost časem uvolňuje, já mám cca 4400km, vibrace cítím, ale nevnímám, na moto nic nerezonuje. Vibrace se mění dle otáček, širší pásmo bylo kolem 3000ot, pak kolem 5000 ot. Mezi prakticky bez, ve vyšších moc nevím, jezdím max. do 6000, více jen při předjíždění.
Podvozek je opravdu tuhý, předek, doporučuji seřídit - změkčit. Jízda je pak o mnoho příjemnější, zvláště po rozbitých cestách které mám nejraději.
173cm je v pohodě, moto si koupil kolega, který má podstatně méně. :)
Reakce na plyn - na 1 a druhý stupeň je to dost uskákané, pokud chceš jet krokem - rozhodně doporučuji přepnout na režim SAFE - je to pak o dost lepší, ale odladění by to ještě sneslo. Také mě pomohlo minimalizovat vůli na plynovém lanku.
Opravdu parádní recenze, v takových pokračuj.

Milan1963
Milan1963 napsal 26.06.21 v 20:57 10b.

Motorku neznám, ale z doslechu potvrzuju to, co píšeš. Ona je snad lépe naladěná než moje Jawa 660...(?) .
Recenze - super.

cmiral
cmiral napsal 26.06.21 v 20:53 10b.

pěkný čtení

Targus
Targus napsal 26.06.21 v 20:04 10b.

Vzhledem k tomu, že na plastové ochechule s umělým zobákem jsem alergický, budem hodnotit jen recenzi.
Jelikož nikdo není dokonalý, dáme full. Autor si dal práci, nacvakal pár fotek a dokonce přinesl i nějakou praktickou zkušenost, za což mu budiž díky.
Motor EURO 5 je konečná, takže buď přeladit mapy, anebo naroubovat karbec, nic jiného fungovat nebude.

TondaBenda
TondaBenda napsal 26.06.21 v 05:58 10b.

Za takú recenziu by s nemusel hanbiť ani majiteľ motorky po niekoľkých sezónach.