Ducati Diavel (2014)

Vlastník jps13
Vloženo 25.6.2021
Aktualizováno 28.12.2022

Při prvním svezení u prodávajídího jsem měl velký respekt.Oproti Thundercatovi je to prostě velký hovádko.

Motorka koupena od FIRMA:Reviti - Guzziny (Břevnov (Praha 6 - S prodávajícím žádný problém,velká spokojenost.

Suzuki C1800 Intruder: Rozhodl jsem se nakonec pro Diavela.Líbil se mi víc.

První dojmy - Připadal sem si jako v sedmém nebi.Prostě paráda.Zatím si na ní pomalu zvykám,najeto 2000 km za 2 měsíce.Posezení,brzdy,motor vše super.Pohodlí jezdce za jedna.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kterým se Diavel líbí a chtějí být vidět.

Doplňky na motorce - Zatím žádné,plánuju koupit držáky a boční kufry.V dohledné době nějaké záslepky rámu,padáky atd.

Diavel se mi vždy líbil.A když se naskytla příležitost ke koupi neváhal sem.Po delším přemlouvání manželky aby mi přispěla se to nakonec povedlo.Zatím najeto něco málo přes 2 tisíce kilometrů,sám.Občas vyjedeme s kamarády na vyjízdku.Co se týče jízdy tak si Diavela nemůžu vynachválit.Cestován velmi pohodlné,zatím bez spolujezdce,Brzdy super,motor táhne jak kráva,jednička s hvězdičkou.Spotřeba cca 5.5 až 6 litrů,trochu sem měl strach že to bude víc ale je to docela dobrý.Co se týče úložného prostoru tak nic moc,jen pod sedačkou malé místo na drobky.Asi by bylo dobré dokoupit držáky a boční kufry.Mám v plánu.Jinak si na nic nemůžu stěžovat-Posezení super-jízda super.Motorka ve městě i v kopečkách paráda.Cestování je pohoda,záda nebolí-zatím takže super

NiLu
NiLu napsal 26.01.24 v 20:50 10b.

Krásný Diavel, to je jiné pohodlíčko, oproti SS. Ať to jezdí a dělá jen samou radost a vždy šťastný návrat domů.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 16.06.23 v 23:41 10b.

Ten tvůj ďábel vypadá mlsně. Vyloženě láká ke svezení.

Kali88
Kali88 napsal 07.03.23 v 21:26 10b.

Kus pořádný mašiny

cendows
cendows napsal 09.03.22 v 00:42

Krasnej "dabel" !

jps13
jps13 napsal 06.03.22 v 19:50

Díky všem za komentíky.Tak at to všem jezdí hlavně bez nehod.