Kawasaki Versys 650 (2017)

Vlastník Maxisnecek
Vloženo 16.6.2021
Aktualizováno 16.6.2021

Krásná zeleno černá. Prostě mi padla do oka.

První dojmy - První jízda začátečníka na takové motorce. Už přesně nevím kolik km,ale asi něco kolem 150km, taková malá vložka cestou-řízek a bramborový salát. To jenom podpořilo příjemnou cestu domů na vysněné motorce.

Motorku bych doporučil pro - Záleží na tom co se komu líbí. Prostě si vyzkoušet a pak vybrat co komu padne do ruky. Po měsíci nemohu někomu radit,mě ale padla do ruky hned. Jen se ještě vyjezdit.

Doplňky na motorce - Jak už jsem psal výše,mám tři kufry,tankvak,držák navi,přídavná světla,vyhívané rukojeti + chrániče rukou a padáky. Možná koupím padací rámy místo špuntů. Jo a možná vyšší plexy.

Jezdil jsem na skůtru honda FES 250 Foresight, chtěl jsem se posunout někam dál a výš. Už nějaký čas jsem pokukoval po něčem co bych neutahal delšímy výlety s manželkou,teď když nám odrostly dětičky. Po dlouhodobém zkoumání recenzí a testů na motorkářích mi prostě vyšel nejoptimálněji tento stroj. Ani slabý ani brutálně silný,prostě taková pohodová motorka. Vysoký vzpřímený posez,prostě paráda.
Mám ji měsíc a zatím najeto kolem 1200km, něco silnice první třídy něco druhá i třetí. Většinou povrch do známky 3, tak docela slušné silnice. Motorově super,jen si musím zvyknout na ten dvouvál. Co bych psal o ovladelnosti. Toho bylo napsáno už mraky. Prostě se učím,jsem teprve začátečník. Úložný prostor minimální-řešeno origo bočnímy kufry,zadní kufr a tankvak-vše koupeno s moto. Jo,ještě držák navigace.
Zatím jezdím na pohodu,tak spotřeba 4l/100km. Jo a počítač si přidává!!! Při nulovém dojezdu natankuji 16l, i když bych měl nejméně 20l.
Koupil jsem moto na ježdění po silnici,takže do terénu se nepodívá.
Na delší cestování se teprve chystám,až se pořádně naučím!!!

findejs1310
findejs1310 napsal 23.06.21 v 08:23 10b.

Krasna barva toz super pocestovanicko

Milan1963
Milan1963 napsal 20.06.21 v 18:56

nudlicek
nudlicek napsal 19.06.21 v 22:14

Moc hezká motorka. Ideální velikost,váha motorky, výkon na cestování. Lehká a ovladatelná mašina s krásným designem a barevnou kombinací. Ať Ti slouží

MaloPes
MaloPes napsal 18.06.21 v 10:28 10b.

Jsem rád že je v dobrých rukou...Ať slouží

Paulano
Paulano napsal 17.06.21 v 08:33 10b.

Moc hezký stroj na pohodové cestování, ať slouží!