Husqvarna Svartpilen 701 (2019)

Vlastník mopako
Vloženo 6.6.2021
Aktualizováno 7.6.2021

Kamarád to vezl od dealera na testování jako absolutní novinku a zastavil se na kafe, svezl sem se a koupil ji, láska na první setkání

První dojmy - To se musí zažít, když to popíšu svými slovy tak stejně nikdo neuvěří.To se musí zažít, když to popíšu svými slovy tak stejně nikdo neuvěří.To se musí zažít, když to popíšu svými slovy tak stejně nikdo neuvěří.To se musí zažít, když to popíšu svými slovy tak stejně nikdo neuvěří.

Motorka je pro mě dokonalá až, až, ale stejně jsem si jí trošku upravil k obrazu svému a mým potřebám. Jel jsem na tom 2000km za pět ní a docela v poho, ale jsem kafíčkář takže to sedadlo je pro mě jako kanape.
Po pěti tisících se projevila zfušovaná montáž u KTM a začala zlobit spojka po dalších pěti odešel váleček spojky nadobro. Oprava samo domo, nemám na servis nervy. Servisní interval mi nedokázali smazat ani na prví ani na druhé garančce.

Manažer
Manažer napsal 06.10.21 v 06:26 10b.

Té lásce na první pohled se dá rozumět

ILA
ILA napsal 08.06.21 v 15:57 10b.

... ááá, tak tady jsi! Jsi můj první Svartpilen naživo, já se ještě s žádným jiným na cestě nepotkala a je vidět, že máš Šumperské zatáčky najeté - chtěla jsem omrknout boční brašnu a pozdravit (na to první to bylo moc rychlý, ale to druhý klaplo, super) .

SV-DR
SV-DR napsal 06.06.21 v 20:46 10b.

Ojojoj paráda veliká Tento stroj by som vyskúšal .