Yamaha FZ1 Fazer (2006)

Vlastník kaw.38
Vloženo 6.6.2021
Aktualizováno 2.3.2022

Na svůj věk vychytaná motorka. Motor původem Yamaha R1. Narovnány posed. Po supersportu je mým potřebám docela pohodlná.

Yamaha FJR 1300: důvod neuveden

První dojmy - Jízdní vlastnosti super. Nekroutí se na cestě sedí jak přibita.

Doplňky na motorce - Předchozími majiteli prošla několika úpravami. Led žárovky , vracím do původního stavu H4 žárovka. Přední vidlice z R1, kousané kotouče vpředu i vzadu, radiální brzdy Brembo, pancéř.hadice, ukazatel řazení GiPro , zadní odpružení Gubellini. Držák rz Rizoma - vracím na originální blatník Nový chladič.
Moje úpravy - výfuk Beowulf , který mi dlouho nevydržel. Ten zvuk tenké karbonové koncovky se mi po předešle Kawasaki ZX7R vůbec nelíbil. Klín pod motorem. Originální zadní blatník. Měl jsem štěstí v inzerci jsem narazil na úplně nový..Zadní nosič s kufrem.

Koupeno po super sportu Kawasaki ZX-7R. S mým přibývajícím věkem mi už zalehly posed neseděl. Potřeboval jsem trochu narovnat záda. Myslím že s FZ1 jsem chybu neudělal. Ma dostatek výkonu , da se jet na pohodu a pokud zatoužím po adrenalinu umí vykouzlit úsměv. Moto měli tři majitele. Poslední dva ji dali důkladný servis. První přetěsnil vidle , měnil altik , řetězovku. Druhy ji měl dva roky za které najezdil pouhých 800 km. Dal ji novy chladič a servis v Moto park Ostrava. Jízdní vlastnosti super. Nekroutí se na cestě sedí jak přibita. Motor ma krásny nástup výkonu.
14.08 2021
Výfuk Beowulf šel dolu. Vrátil jsem se k originální koncovce.

Fena-
Fena- napsal 21.07.21 v 20:52 10b.

Fazer je prostě legenda a s věkem neztrácí ani ň. Užij s ním každý kilák!
Na Opavu jezdím často, protože jedenáctka je skvělá

-Jandys-
-Jandys- napsal 03.07.21 v 14:38 10b.

Pěkná, ať slouží

JardaBar
JardaBar napsal 29.06.21 v 21:23 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 28.06.21 v 10:03 10b.

context
context napsal 09.06.21 v 15:14 10b.

super ať ti dlouho slouží a dělá jen radost