Kawasaki Versys 650 (2018)

Vlastník Gapyra
Vloženo 6.6.2021
Aktualizováno 6.6.2021

Výborný universální stroj pro každý den. Hodí se do města i na výlety. Ač nemá výkonu na rozdávání, jezdí hezky a kopce ji nevadí

Suzuki DL 650 V-Strom: Špatné zastoupení značky

První dojmy - První dojem byl, že sedím na jelenovi. Ač jsem měl motorek povícero, žádná nebyla tak vysoká s tak širokými řidítky. Překvapilo mne pohodlí které je při pomalé i rychlé jízdě

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv pokud nevadí lehce vyšší sedlo.

Doplňky na motorce - Padáky RD moto info osy kola, blástry,mazání řetězu pd oiler teplý gripy, plexi, přední a zadní blatník, plexi kufry a výfukové svody s koncovkou Arrow.

Versys se hodí na běžné jezdění. Proto jsem si jej vybral. Slouží jako každodenní dopravní prostředek a ještě pobaví. Po vyměně plexi je parádní ochrana před nepřízní počasí . Trochu se obávám ale letních zeplot, protože když nefouká řidič se nechladí ?
Ve městě se na ní jezdí výborně, dobře brzdí , ale abs mi teda trochu vadí při jízdě třeba po polňačce... co už.
Pohodlná i pro spolujezdce, ale ve dvou už je potřeba ji přitopit. Pro časté jizdy ve dvou bych volil litra.
Spotřeba směšná 4,7 a jezdím dle gusta , bez nějakého zkoušení maximálky. Vfr jela bezpochyby lépe. Nicméně těch 110-140 je tam skoro pořád.
Zrychlení do 150 dobrý, tah do kopců taky. Nad 150 začíná být nervózní, ale v klidu se to dá uřídit. Zase je skvěle obratná a není problém se otočit na běžné silnici do protisměru bez nohy na zemi.
Náklady na údržbu jsou minimalní možné.

jiřus69
jiřus69 napsal 15.06.21 v 21:00 10b.

2018 nejlepší barevný design

vopák
vopák napsal 07.06.21 v 08:10 10b.

Jo je to trochu rozhledna Pěkná versatilka..

Herejk
Herejk napsal 06.06.21 v 20:29 10b.