Suzuki DL 650 V-Strom (2013)

Vlastník Zbynďa76
Vloženo 6.6.2021
Aktualizováno 6.6.2021

Po delší pauze jsem si chtěl pořídit motorku, která nebude tak těžká, lehká na ovládání pro téměř začátečníka a na které vydrží me záda. Motorku jezdím s batůžkem a myslím, že to byla dobrá volba. Původně jsem chtěl většího stromečka DL 1000, ale váha m

Suzuki DL 1000 V-Strom: Váha motorky, výkon nebyl rozhodující

První dojmy - Plusy, ovladatelnost, váha,líbí se mi, že stačí ubrat plyn a moto krásně brzdí motorem, díky to mu není třeba tak razantně jít na brzdu. To oceňuje batůžek a moje přilba, která není otloukana :) Spotřeba ve dvou při zatížení 150kg pohodová jízda cca 4,5l. Mínusy, při uvolnění plynu a rychlostech 2,3 následnem přidání moto skube, způsobeno typen motoru, da se to přežít, chce to cit

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že řidič který nehledá pilu, ale pohodu by v ní nešel zalíbení

Doplňky na motorce - Padací rám, nosič givi monokey, kryt motoru, USB zásuvky, drzak mobilu, chránič rukou,

Vlastním 2 měsíce ujeto 1000km.
Převážně jezdím s batůžkem,tedy pohodová jízda, zatáčky na jistotu.
Řekl bych, že právě zatáčky ostré opakujicise serpentiny v malých rychlostech 50 - 70 km jsou ideál. Díky kompresnímu brzdění motoru při ubraní plynu není nutno tak jít na brzdu a pak lehce stačí přidat a moto jede čímž odpadá řazení.
Ve větších rychlostech 140 a výše mě přijde již nesva.
Tedy jde li se na ni pomalu je jízda jako po trávě, kvalty lehce krásně skáčou prostě poho.
Jinak v opačným případě se ukážou vybrace, občas rychlost neskončí jak má, nutno ji lehce pridrzet.
Tohke je můj dojem, motorkáře téměř začátečníka, který na moto po 7letech. Dojem může být skresnen moji nevyjezdenosti
Dříve vlastnil Hondu CB 500

jiřus69
jiřus69 napsal 15.06.21 v 21:02 10b.

Myslíš dobře … byla to dobrá volba

Goodji
Goodji napsal 07.06.21 v 20:44 10b.