Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník opic26
Vloženo 5.6.2021
Aktualizováno 9.8.2022

Motocykl k dalšímu prodeji. Protože věřím v tuhle techniku, tak jsem poprvé v životě zariskoval, nechal se ukonejšit příznivou cenou a skvělým stavem věci...no a momentálně mi stojí v garáži dva černé Triumphy.

První dojmy - Jsem zase doma.

Doplňky na motorce - Arrow dvojče, přiložen HP Hydroform, Mivv GP a originální výfuky. Tuningové páčky, padáky Racetech, zrcátka do řidítek Triumph. Karbonový přední a zadní blatník, kryt řetězového kolečka a přední díl nádrže (prostor baterie). Kupa dalších krámů včetně štítku a klemů je v krabici.

V pondělí 31.5.2021 jsem se krásně projel, najel 330km a dovezl si domů tohoto krasavce. Street RS mi zůstává a tento moc pěkný motocykl si už velmi brzy bude hledat někoho, kdo jej bude hýčkat.
Původní zájem vlastníka o koupi sedla ode mne se otočil zcela jiným směrem - z důvodu nevyužití se rozhodnul motorku ve skvělé kondici a s mnoha doplňky prodat.
Na slepo jsem po telefon.dohodě poslal před dvěma měsíci půlku ceny a na konci května si jej jel vyzvednout. Po cestě domů jsem nenašel žádnou vadu na kráse. Ještě nikdy jsem neviděl 10 let starý, černý! motocykl s takovým stavem laku.
Nelituju svého kroku, jednání bylo fér a pěvně věřím, že brzy budeme oba - nový majitel i já, spokojeni.

Speed Tripla 1050 515NV už jsem vlastnil a všechno o něj už napsal jinam.

Hříbek
Hříbek napsal 06.06.21 v 22:41 10b.

Asi hodne dobrej kup ten zachovaly lak / stav zavidím

Juraj22
Juraj22 napsal 06.06.21 v 07:59 10b.

Vypadá opravdu krásně
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů