Benelli 125 T (2021)

Vlastník eMnatřetí
Vloženo 3.6.2021
Aktualizováno 27.7.2023

ještě žetě lasko mám, klobouk dolů Ragazzamia, ve městě na jedničku a pod horama ještě líp čirá radost, ten příhradový rám, jí dal do vínku, úžasnou tuhost a tím i přesnost řízení, u osminky za 60 tyček to potěší a že velmi

Motorka koupena od FIRMA:Lukáš Burda DIRTBIKES (Opava-Předm

První dojmy - Řacha na první pohled, nuuutněěěěěěěěě potřebuji motorku, našel jsem ji vlastně , když jsem chodil za jinejma jako bych na ní seděl odjakživa

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kteří milují motorky tak jako já a nebojí se posměváčků , každého kdo do ní půjde, nezklame, tak jako mne Naopak výsledek daleko předčil očekávání, výborný stroj jezdí přesně tak dobře jako vypadá pořídil jsem ji začátkem června s nulou, nyní posledního na tachu2780km každý z nich s ? na puse, výborný strojek, mám pocit ze jej stavěli přímo pro mě v Benelli mě musí někdo znát bo ta motorečka mi bohatě dává vše co od jedné stopy očekávám čirá radost.

Doplňky na motorce - Padáky jsou objednány original produkce Beneli topení do rukojetí žádoucí poresim na garanční prohlídce Origo padáky už budem vozit spolu navždycky , když budem hledat, houby magický, sedly tam jako prdel na hrnec
Včera bylo chladno topil jsem v krbu a dneska nazul zimní a je z toho univerzal dirt bike

jízda famooozní motor napojený stooktanem tahá jak zběsilý, nelituji okamžiku kdy jsem podlehl, jejímu kouzlu čirá radost, dnes jsem si na ní připadal jak kdysi na emtéčku, makala jak zběsilá jsem v tom až pouši nejlepší je v prujezdech ucpaným městem, projede zácpami jako nůž máslem, na každém startu na zelenou vždy v čele, malinká, hbitá mrštná, agilní. Po natočených 650 km, mám pocit ze ten stroj konstruovali pro mne, jako by mě znali, ta motka mi dává přesně to co chci od motorky, disponuje dobrým točivým motorem,v symbióze s perfektním podvozkem a sqělymi brzdami jako devizu vidím její muší váhu,motorečka akorat pro mne něco mi říká že nikdy nebudu litovat velice zábavný strojek, s povedeným designem
a už vím pro koho ta moto je, pro každého kdo rád jezdí na skůtru a chce tam kopat kvaltýýýýýýýýýýýýý, už zase skáču přes kaluže., kdo hledlá tohle toho ta motorečka nezklame, ho, vím o čem mluvím, je prostě báječná, mám po první garanční, juchuchů ńamńam, nemusím už hlídat otáčky jako při zájezdu, nastávají nám spolu zajímavé časyhttps://photos.app.goo.gl/KwX4KcmvwuPu8T2v8vtak jsem ji děvče moje dnes konečně zaregistroval udělal jsem si radost za tu pětku to stálo za to

kerut
kerut napsal 01.08.21 v 23:55 10b.

malé, ale fakt pěkné a hezky technologicky zpracované !

MaloPes
MaloPes napsal 02.07.21 v 21:18

Jooooo, děkuju, paráda ať lítá...

eMnatřetí
eMnatřetí napsal 05.06.21 v 15:09

Marin35, přesně 3 kusy granulí a kosti z kuřecí nohy na voditku utáhne i třistakilového diversiona i se mnou

eMnatřetí
eMnatřetí napsal 04.06.21 v 19:10

No skočila mi tam jiná fotka, chtěl jsem naznačit, že ta motka je můj mazlíček vymazleny, před spaním bez paní se s ní vždy v garáži pomazlim, aby to neviděla žena,potvora žárlivá

marin35
marin35 napsal 04.06.21 v 08:17 10b.

A kolik granulí žere na 100 km??? ,pobavils