Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník Plandor
Vloženo 31.5.2021
Aktualizováno 31.5.2021

Kráska na cesty, se kterou je cestování pohodlné a když chce, tak dokáže být i pěkně divoká.

První dojmy - Z počátku jsem měl trochu obavy zdali z velikosti motorky a jak se bude ovládat. Mám 178cm a stál jsem na špičkách, ale s přibývajícími kilometry se cítím čím dál víc pohodlněji. Je to má první motorka, takže jsem zatím v euforii a nemám žádné negativní dojmy.

Hledal jsem mašinu, která by byla pohodlná i ve dvou a byla spolehlivá, kde není problém sehnat příslušenství a díly. Nakonec hrála roli Cena, výbava, spolehlivost, dostupnost dílu atd. A V-strom tohle vše splňoval.

Mám najeto teprve 500Km, ze začátku to bylo úplně něco jiného, než jsem byl zvyklý z autoškoly (Honda Hornet). Ale po 100 kilometrech jsme si již sedli a s cítíme se spolu čím dál lépe.

Zatím mi připadá vše naprosto suprové, ale je to můj první stroj a moc jsem toho zatím nenacestoval, takže čas ukáže a pak budu moci lépe napsat svůj názor na motorku.

svozilek
svozilek napsal 02.06.21 v 22:52 10b.

Martin1980
Martin1980 napsal 31.05.21 v 20:41 10b.

Ještě pár km a ono si to sedne. Dobrá volba, mám ho taky jen 2021 a je to RADOST.

findejs1310
findejs1310 napsal 31.05.21 v 20:24 10b.

Taky byl v hledáčku.
Pěkný strojek

Goodji
Goodji napsal 31.05.21 v 18:47 10b.