Moto Guzzi V85 TT (2020)

Aktualizováno 24.5.2022

Dalsia MotoGuzzi v mojej garazi

Motorka koupena od Motogroup SK

BMW F 900 XR: důvod neuveden

První dojmy - Moderna moto, ale stale je to Guzzi. Sedi mi od prvych kilometrov. Velmi pohodova motorka s charakterom, trosku retro dizajnom.

Motorku bych doporučil pro - pre kazdeho kto hlada cestne enduro strednej triedy s jedinecnym vzhladom a charakterom.

Doplňky na motorce - padaky, vysoke plexi, centralny stojan, vrchnu kufor Shad TR48, bocne kufre Givi Trekker Alaska 36 Black,pivot PEGZ, rozsirenie krytov ruk givi eh8203,
Y decat pipe, palivova mapa od griso.org

Decat Y pipe (made in china) od 12/2021 cca 8500km
. verzia ktoru su kupil, nema silentblok. A ihned po namontovami sa objavili velmi neprijemne vibracie do stupaciek. Riesenie bolo kupit original "piagio" silentblok a privarit ho na uchyt. Cislo original dielu je 00h02201731. Objednaval som niekde z nemecka cez EBAY
2. kvalita spracovania Y pipe z ciny naozaj prekvapila. https://www.aliexpr...3.0.0.749a7fe8w9CnSS
3. pocas cakania na silentblok som namontoval znovu original stredovy tlmic s katalyzatorom. V85TT je s originalom znatelne pridusena, trapi sa v nizkych otackach, reakcia na plyn je slaba a pomala.
4. Y pipe + silentblok. Vibracie zmizli a znova ma prekvapila ta zmena k lepsiemu v spodnych otackach.
5. Mierne to striela do vyfuku pri prudkom zavreti plynu a brzdeni motorom. Nie vzdy, ale vacsinou su to 2-3 vystrely.

Ten motor! velky posun oproti mojej V7 III stone. Na prvy pohlad vyzera motor takmer identicky, ved je to predsa stale Guzzi. Ale to co sa skryva vo vnutri je o obrovsky kus dalej ako V7. Vsetko ide ovela hladsie, lepsi zatah od spodu. Mam pocit ze motor je lepsie vyvazeny. Efekt priecne ulozeneho motora nieje tak vyrazny ako pri V7 III, ale stale to tam je. Stale je to Guzzi, ale ovela kultivovanejsia, skvele ovladatelna lahko a precizne davkovatelny plyn, Vyborne spravene odpruzenie.
po prvych cca 600km v zabehu velka spokojnost a uz sa neviem dockat co bude dalej.

Sali750
Sali750 napsal 01.05.22 v 01:17 10b.

Super stroj a super popis s katalyzátorem. Na Facebooku máme skupinu motoguzzi V85tt CZ/SK, nechceš se přidat? :)

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 18.03.22 v 17:33 10b.

Gratuluju.

vencysta
vencysta napsal 01.06.21 v 14:38 10b.

Vítej v klubu

Falco55555
Falco55555 napsal 31.05.21 v 20:13 10b.

V85 TT
Mezi tímhle a stelviem se rozmyslim na další sezónu. Musím doplnit ke Kryse něco do zimi...

Moc pěkná

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 31.05.21 v 17:51 10b.

haha, aj moja motorka je tu