renocar_srpen

Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2012)

Vlastník abbany
Vloženo 29.5.2021
Aktualizováno 29.5.2021

stelvio má svoje čaro, Vždy som ho chcel, bolo iné, bolo neopozerané, a bolo to také živočíšne brutálne. Po skúšobnej jazde bolo rozhodnuté.

První dojmy - ťažká, ale pohodlná, po rozjetí, super. Zmastili sme spolu cca 20000 km. Rumunsko, Chorvatsko , Slovinsko... vo dvojici i sólo. Motorka to nepozná. Na 5000 otáčok je to brutus, ťahá od nízkych otáčok až po vrch. pohodlné sedlo ako pre jazdca tak i spolujazdca. Ale prišiel čas, a už robí radosť novému majiteľovi, ktorý sa stal po kúpe mojej Guzzi, mojim kamarátom. Preto doporučujem každému kto predáva,aby pri predaji predával motorku v čo nejlepšom stave.

Motorku bych doporučil pro - pre vyzretého motorkára

Doplňky na motorce - Jedinenčný home made padací rám, ktorý na žiadnom inom Stelviu nenájdete

A doplnky?, jediné stelvio na svete s originálnym home made padacím rámom.

dragsterrr
dragsterrr napsal 29.05.21 v 11:32 10b.

neopozerany stroj

sice na mna az moc cierny, ale ten ram je super

hansdorf
hansdorf napsal 29.05.21 v 09:17 10b.

Velká chvála na Guzzi , a co jsi pořídil za nový stroj :-$ , to nám taky napíšeš ?