Honda CB 1000R (2021)

Vlastník davet88
Vloženo 24.5.2021
Aktualizováno 24.5.2021

Po několik letech na Z750 2011 jsem hledal nástupce, prvně mezi Kawami, ale nakonec zvítězila tato černá kráska od Hondy, tak trochu splněný sen nové motorky.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Naprostá spokojenost, mohu doporučit!!!

Kawasaki Z H2: Rád bych zůstal ještě chvíli mezi živými :D
Kawasaki Z900: Pocitově malá, nemohl jsem tam moc poskládat nohy, nekvalitní plastové zpracování

První dojmy - Nejel jsem na ní, neviděl jsem ji na živo a objednal. Při prvním setkání u dealera v den převzetí, na první dojem působila celkem malá, ale po chvilce to opadlo. Přesně tak jak jsem si ji představoval, padla hned do ruky, pocitově skvělá. Prostor pro nohy dostačující. Provedení black edition je úchvatné.

Motorku bych doporučil pro - Kdo už má něco najeto a chce přejít na litra.

Doplňky na motorce - bez doplňků, black edition - oboustranný quickshifter navíc a další věci...

Počasí moc nepřeje, tak máme za sebou prvních pár desítek km. Zatím mohu říci, velmi silná, hooodně pěkně to jede, do zatáček to padá samo. Krásný displej, a nádherný zvuk. Asi první motorka, kde nebudu potřebovat ladák.
Jediné negativum při menších rychlostech celkem měkká přední vidlice, dost se to houpe na nerovnostech, ale to se poladí v nastavení.

davet88
davet88 napsal 25.05.21 v 18:16

No nevím, na Z900 jsem měl moc skrčené nohy, nějak mi to nesedělo. Tady úplně OK, mám 183cm. Je to černá kráska :)

ingott
ingott napsal 25.05.21 v 17:04 10b.

Mě Z900 přišla o něco větší než tato motorka ale neseděl jsem na ní. Kolik měříš? Jinak motorka v černé barvě vypadá moc dobře. 10b