Aprilia RSV 1000 (2002)

Vlastník Thunder
Vloženo 22.5.2021
Aktualizováno 22.5.2021

Motorka s charakterem, nic pro ořezávátka :)

První dojmy - Jedno rsv jsem už dřív měl, tak jsem věděl do čeho jdu. A zdá se že u dvouvalu už zůstanu.

Pořád jsem nemohl z hlavy dostat předchozí rsv a tak nějak litoval že jsem ho prodal a místo nej pořídil gsxr 750 a později zx9r. Ten dvouval mi utkvěl v hlavě až jsem to nevydržel, prodal devitku a začal shánět rsvčko. A zdá se že po 20 letech ježdění jsem konečně dospěl a zjistil že dvouvalce jsou nejlepší na světě:) tlemim se do helmy ty surovosti a projevu ,, pouhých,, 92 kw:) Fakt mě baví a tak to má bejt. Při prolejzani motorky jsem zjistil že je v ní KN-ko a čip v jednotce od arrow, tudíž základní úpravy nemusím řešit. Naopak musím někde sehnat popraskané přední světlo a spuchřelé příruby na sani, ale vzhledem k tomu že to má skoro každá tak po bazarech nejsou. Za dvě originál příruby se nestydí chtít 8tis peněz.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.07.21 v 11:21 10b.

Já to říkám pořád, že RSVéčka jsou strašně nakažlivý stroje. Jakmile jednou ochutnáš, časem dojdeš k tomu, že chceš další dávku. Jak se jednou zaháčkuje do mozku, jsi chycen.

Hodně pěkný kousek.

Hoffikiller
Hoffikiller napsal 22.05.21 v 22:23 10b.

Tak se jí taky dočkal. Vypadá fakt dobře. Přeju hodně pěkných zážitků kolama dolů