renocar_unor

Yamaha XT1200Z Super Tenere (2019)

Vlastník remir
Vloženo 17.5.2021
Aktualizováno 17.5.2021

Prostě láska na první pohled. Velká, silná, mazlivá.Sice ještě holátko, ale časem dovybavíme k obrazu svému.

Motorka koupena od FIRMA:Karel Voborník Motocentrum Vobospe

První dojmy - Při předávání prodejcem, velký respekt z motorky, na místě těžká, špatně ovladatelná, prostě stvůra. Ale při zkušební jízdě, nasednutí a nastartování se obavy rozplynuly - lehká, fantasticky ovladatelná, prostě krasavica. Po prvních kilometrech mé nadšení ještě vzrostlo. Honem naložit na přívěs a domů.

Motorku bych doporučil pro - pro mě a mou ženu, protože nám padla do oka a pod zadky naprosto fantasticky

Doplňky na motorce - Topcase, kryt motoru a přídavné světla od výrobce, zbytek bude dovybaven.

Prozatím najeto jen 500 kilometrů. Takže zatím žádné velké zkušenosti, i když motorka dělá vše co od ní požaduji bez jakéhokoli zaváhání. Její ovladatelnost a lehkost při jízdě neustále překapuje. Jen u mne respekt stále zůstává a dlouho si budu zvykat na její výkon oproti dřívějšímu Stromu. Její zvuk je prostě návykový a její předení člověka uklidňuje. Její klady a vidina cestování daleko převyšují předpoklady, které jsem do ní vkládal.

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 27.05.21 v 19:44 10b.

krasavice, ať šlape

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.05.21 v 23:30 10b.

super

vilem_i_am
vilem_i_am napsal 17.05.21 v 20:39 10b.

krásná, poctivá mašina

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 17.05.21 v 18:39 10b.

Podle fotek mi teda jako uplny holatko nepripada
Ale treba jsi mezitim uz neco dokoupil.
Nekdy by me zajimal rozdil pri jizde mezi mym modelem 2011 a funglovkou.

Juraj22
Juraj22 napsal 17.05.21 v 16:20 10b.

Jako jo, vypadá potvora hodně dobře
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů