Ducati Monster (2021)

Vlastník Zdenda6
Vloženo 17.5.2021
Aktualizováno 17.5.2021

Docela peknej nahac i kdyz ty trubky vpredu nejaky by jako Monster i za ty 4 kila navic mit mel nebo aspon vic odhalenej motor jak to maji Scramblery a ne ty plasty vsude

Motorka koupena od Praha (Praha 10-Strašnice)

KTM 890 Duke R: Vzhled nic moc ale bude to asi super bike treba letos jeste zkusim
Triumph Rocket 3: Az se trochu zase vyjezdim je to favorit vzhled 100% taky musim teprve zkusit
MV Agusta Brutale 800 RR: Chce tocit vic jak Ducna a na okruh jezdit moc neplanuju

První dojmy - Zatim najeto 250km, na zrychleni do 4k pri zabehu jede hezky ale ustalena rychlost pri 3-4k otacek je peklo klepe se to jak ratlik a dneska po 200km mam zapesti cely odrovnany. Asi sem mel jeste zkusit KTM 890Duke R nez sem tohle zaplatil ? ale je to tak osklivy ze bych to asi stejne nechtel ?

Motorku bych doporučil pro - Rikaji ze je pro zacatecniky ale na takhle uklepany potvore bych zacinat nechtel, 3-4valce jsou urcite klidnejsi nebo radovy dvouvalec.

Doplňky na motorce - Chtelo by to nejaky race vyfuk bez catu aby to melo trosku zvuk. Euro5 vyfuky vic slyset motor nez vyfuk coz se mi nezda dobre. Termignoni jsou drahy ale hezky a hodi se tim cervenym prouzkem k cervene barve stroje.

Po 20ti letech zpatky v sedle, v 18ti jsem jezdil Bandita 600N krasnej modrej sametovej radovej ctyrvalec. V ty dobe byly vubec krasny bajky 750 byla nadherna, V-Max,.. nadrz plechova, krasnej lesklej metal lak. Pak jsem to asi po 3 letech polozil zaplat panbuh ve zdravi prezil ale motorka na odpis a pak uz sem a holka vic ocenil auto. No a ted jsem uz nejaky cas pokukoval po necem zase zacit jezdit. Co mi u 4 valce vadilo ze to jelo az kdyz se to pekne vytocilo a nejhezci zvuk to melo az nahore coz nebylo uplne na klidnou jizdu. Klasickych nahacu dost ubylo a roboticke tvary mt-09 nebo dalsich japoncu me moc nezaujaly. Na testovani kvuli covidu a pocasi nebylo moc prilezitosti tak sem objel par prodejen vyzkousel posedat a kdyz mi v Ducati Praha rekli ze se asi uvolni jeden cervenej Monster (jinak cekacka 2mesice, pan pry chtel tu matnou sedou s cervenyma kolama) tak sem rekl ze ho beru. Cistit od retezu cerveny kolo nemusim ani nejsem priznivec matnych tmavych laku. Neco doufam ze letos pojezdim, pokud pujde vyzkousim par dalsich motorek i z jinych kategorii a uvidime co jeste prijde za motorky treba nejaka Moto Guzzi s vetsim motorem nebo me nadchne Rocket 3 a bude zas o cem pres zimu premyslet ?????

ramesse
ramesse napsal 14.07.21 v 08:48 10b.

K167
K167 napsal 19.05.21 v 20:25 10b.

A je to pěkný!

Paulano
Paulano napsal 17.05.21 v 07:09 10b.

Moc pěkná Italka! Tak ať slouží a kolama vždy dolů