Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Dolbajs
Vloženo 15.5.2021
Aktualizováno 16.5.2021

Hračka jednoduchá a přijde mi že dost opomíjená když nepřijde mi že je SVečko špatná motorka jak to někteří Hani no asi kus od kusu a přístupu majitele ?

První dojmy - No po 2 dětech jsem našetřil aspoň na Zuzku chtěl jsem zkusit 2 val dlouho sem na motorce neseděl a bohužel nejsem asi vyvolený že hned litr atd tak začínám opět na malém obsahu no ? motorka hravá ovladatelná nejezdí špatně no neurazí když to tak řeknu chlapi chápete ne? ?

No chtěl jsem zkusit 2 hrnky no přiznám se neseděl jsem na motorce více než 5 let a mnel jsem vždy jen 4valce strach respekt atd šel jsem do ní a nejsem zklamaný jede to brzdí to no jedu no ? vrak to není nemůžu si dovolit něco na co nemám ad jde údržbu pneu atd.

SV-DR
SV-DR napsal 17.05.21 v 09:08 10b.

Mal som SVéčko 10 rokov , bol to skvelý a spoľahlivý stroj. Vždy naštartovala a nikdy sa nepokazila (len raz reglér usmažený v lete) .
Taký hliníkový rám sa dnes už nevidí, šprint na letisku zvláda tiež.
Ľahučké svižné SV650 má na 200m (150km/h) rovnakú akceleráciu ako VTR1000F

Snekofon
Snekofon napsal 16.05.21 v 16:19 10b.

SV je skvělá, za mála peněz opravdu hodně muziky. Ať už krásný zvuk motoru, tak lehkost a dravost s jakou jede k další zatáčce. Spousta zábavy při minimálních provozních nákladech. Nedávno šla z domu a už se mně po ní stýská. 10b za tu změnu fotky

pkkaca
pkkaca napsal 16.05.21 v 07:31 5b.

Dej sem foto motorky.Kdo má koukat na tebe..