Yamaha Tracer 7 / 700 (2020)

Vlastník Zdeno_43
Vloženo 14.5.2021
Aktualizováno 23.4.2024

Když jsem zkoukl konkurenci, hned jsem věděl, že moje první motorka bude určitě Tracer 700, jen jsem nevěděl jaký ročník. Ale když jsem porovnal ceny nové/ojeté a viděl model 2020 - musel jsem ji mít.
Navíc nákup v době pandemie a zavřených všech továren

Motorka koupena od FIRMA:KaraOne (Praha 10-Štěrboholy)

První dojmy - Snadno ovladatelná, pro mě s dostatečným výkonem a sci-fi vzhledem :)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci / pokročilý, u kterých nesmyslný výkon není na prvním místě.

Doplňky na motorce -

Padáky
Zadní kufr Yamaha 39L
Boční kufry SW Motech 30L
Čelní cestovní plexi PUIG

Motorku jsem si pořizoval na výlety po ČR a občas nějaké alpy. Nechtěl jsem nějaký supersport a trhat asfalt, ale na pohodové ježdění a semtam si trošku zablbnout ;). Motor je krásně pružný, jde od spodu a i s přítelkyní na zádech se dá jet sportovně. Podvozek si myslím že je akorát na české rozbité silnice. Když jsem měl zkušenost vyzkoušet ostatní typy motorek, překvapilo mě pohodlné základní sedlo. Ani po 400km v kuse jsem neměl pocit, že z ní chci už slézt.
Ve městě plynulé, obratné a za městem krásné sportovní svezení.
Postupem času když jsem si zvykal jsem si říkal, že by brzdy mohly být přeci jen o chlup lepší.
Zvuk možná někoho neoslní, ale mě se líbí. Nechtěl jsem motorku, která zbudí sousedy ve vedlejším okrese.

jawatar
jawatar napsal 24.04.24 v 09:03 10b.

Přeji hodně hezkých km!

Paulano
Paulano napsal 21.05.21 v 14:30 10b.

vena-x
vena-x napsal 14.05.21 v 18:05 10b.

Krásná! Výtej v klubu

matejquad
matejquad napsal 14.05.21 v 17:42 10b.

Krásná motorka

Martin1980
Martin1980 napsal 14.05.21 v 15:08 10b.

Krásná, přeju hodně km bez problémů. Za 10