BMW R 1200 GS Adventure (2018)

Vlastník eddie80
Vloženo 11.5.2021
Aktualizováno 20.6.2022

Prodáno. Prostě velké GéeSo, dnešní standard a etalon, v triple black, jen tak se mi libí, se třema kufry v černé barvě.

Motorka koupena od FIRMA:BH MOTO (Horky nad Jizerou) - Bob je fajn chlap a prodává super mašiny.

První dojmy - Po přesednutí ze šestiválce na Goldwingu byla o dost hrubší. Ale je tu mnohem víc zábavy a jen o trochu míň komfortu, během zkušebního dne jsem jí přišel na chuť.

Je to moc dobrá a povedená motorka, opravdu všeuměl. Ovládá se jako jízdní kolo, moc jsem to nepobral, jak ji postavili aby to tahle fungovalo i při jízdě krokem a zároveň se na ní dá jet slušně svižně. Líbí se mi to pohodlí, vyhřívané rukojeti, vychytávky jako quickshifter, ukazatele tlaku v gumách, aplikace v telefonu, která mi řekne kde motorka právě je, kolik mám benzínu v nádrži, ukáže mi mapu s dnešním výletem a řekne jak moc jsem se kde naklonil a jak rychle projel jakou zatáčku. Všechno na ní jde hrozně snadno. Motorka je to už dnes tuctová, všude je strašně moc GS, a jezdí na nich skoro všichni, ale asi vědí proč. Tak uvidím kolik času na ní budu mít já. Je pravda, že blíž mému srdci pořád budou o něco sportovnější silniční stroje. I když tělo už si říká o trochu toho pohodlí a bolavá záda, karpály, křeče v levé noze, bolest za krkem mi dávají dost zabrat. Ale zatím vytahnu z garáže pořád radši sportovnější motorku i když to bolí. Výhody jízdy v terénu moc nevyužiju, protože to neumím, ale na opatrné přejetí nějaké šotoliny nebo polňačky bych si troufnul. Tak dokud to ještě jde, budu jí mít prostě jako bezva číslo 2. Aspoň se u mě nepředře :)

PS, tak nakonec prodáno z důvodu nevyužití. Ale rád se ke GS vrátím až nadejde ten správný čas.

eddie80
eddie80 napsal 13.05.21 v 17:33

no magor jsem, ale díky!

Animals21
Animals21 napsal 13.05.21 v 07:33 10b.

Chtěl jsem ti napsat, jak to máš krásný a tys to mezitím prodal

Jacek_18
Jacek_18 napsal 11.05.21 v 17:38 10b.

Tohle je nádhera ... 10b