KTM 1290 Super Adventure R (2021)

Vlastník Jejdapatník...
Vloženo 9.5.2021
Aktualizováno 9.5.2021

Vloženo: 28.05.2021, Uskutečněno: 28.05.2021, Stav tachometru: 1000 km, Zhlédnuto: 54x, Firma: http://www.amd-svitavy.cz

Nazdar, tak dnes jen krátká zpráva o garančce. Konečně jsem namotal 1000 km (mimochodem - úplně přesně, viz foto) a s radostí jsem vyrazil na první garančku. Kam? jsem z Vyškova, ale z důvodů, které jsem popisoval již v recenzi nebudu dávat svoje peníze do Autonova Brno. Zaplaťpánbú za kapitalistický a konkurenční prostředí - ano je to sice dál a to o hodně, ale raději jezdím ke klukům (a asi i holkám) do firmy AMD ve Svitavách. Nikdy nebyl nic problém, technicky jsem taky neměl nikdy problém a dnes jsem se opět přesvědčil, že prostě jen když se chce, tak to jde.
Přijel jsem totiž z Vyškova zmrzlej jak h...no a jelikož jsou ještě vnitřky hospod zavřený, tak se ptám jestli by mě někde nechali u sebe, že si otevřu noťas a budu pracovat.
Nakonec jsem skončil v jejich nové prodejně (kam se koukejte podívat jestli to máte po ruce) a tam mě udělali malý kanclík (viz foto).
Velmi příjemná slečna či mladá paní mě k tomu ještě přinesla kafe.
No co víc si přát??

Opět se potvrdilo, že pokud člověk něco dělá dobře, tak si k němu klienti cestu najdou.

Čus

• 1290SAR x 890 Adv. R

A už mě zase hlodal červík... nepotřebuju změnit motorku??? Nebo dokonce hříšná myšlenka - nepotřebuju náhodou motorky dvě?? (daroval bych ledvinu, už jsem to měl domluvený,... :) A důvod? Kámoš pořídil 890 Adv. R a j

Vloženo: 03.04.2024
    Uskutečněno: 03.04.2024
  • Malé ohlédnutí - spolehlvost, neduhy a 1290SAR

Nazdar, tak jsem právě završil 20 tisíc kilometrů. Je to pro mě celkem dost. Na předchozích motkách jsem najel 3 - 5 tis a pak přišla další. I to je dobré vysvědčení spojení já a 1290SAR. Vyhovuje nám to... :) Ale

Vloženo: 03.04.2024
    Uskutečněno: 03.04.2024
    Tachometr: 20000km
  • Enduromotoškola Vejletuj

Máte velké enduro (cenduro) a stále jen placatíte gumu na asfaltu, a přitom máte v hlavě borce z Dakaru a jejich um na mašině v terénu? I to může být důvod se trochu posunout dál a nechat se nasměrovat na tu správnou ces

Vloženo: 04.04.2024
    Uskutečněno: 21.10.2023